Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صادرات ۱۲۰هزار تن شمش آلومینیوم کارنشده

صادرات ۱۲۰هزار تن شمش آلومینیوم کارنشده

مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت گفت: بیش از 120 هزار تن شمش آلومینیوم کارنشده در سال جاری به نقاط مختلف جهان صادر شد.

مسعود کمالی اردکانی روز شنبه در نخستین نشست میز تخصصی آلومینیوم استان مرکزی در اراک، افزود: ارزش صادرات شمش کار نشده آلومینیوم امسال کشور 210 میلیون دلار برآورد می‌شود.

وی ادامه داد: در مجموع چهار دهم صادرات بازار 50 میلیارد دلاری آلومینیوم جهان متعلق به ایران است که از نظر وزنی و ریالی قابل قبول نیست.

مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت بیان کرد: بیش از 36 میلیارد دلار انواع کالای غیرنفتی امسال از ایران به نقاط مختلف جهان صادر شد که حجم آلومینیوم صادراتی قابل توجیه نیست و باید برای افزایش آن چاره اندیشی کرد.

وی بیان کرد: بر اساس تصمیم سازمان توسعه تجارت برای کالاهایی که ظرفیت افزایش ارزش افزوده و بهره وری در صادرات دارند میزهای تخصصی در استان‎های مختلف واگذار می‎شود و راهبری میز صادرات آلومینیوم نیز به استان مرکزی واگذار شده است.

کمالی اردکانی بیان کرد: سه دهم از چهاردهم صادرات آلومینیوم کشور از استان مرکزی است که این مهم نشانگر ظرفیت بالای این استان در صنعت آلومینیوم است.

وی گفت: صنعت آلومینیوم بازار قابل توجهی در جهان و همچنین ارتباط تنگاتنگی با تولید ماشین آلات صنعتی به خصوص هواپیما دارد، بنابراین مدیران شرکت آلومینیوم ایران(اراک) باید تلاش کنند با به روز رسانی تجهیزات و ماشین آلات، میزان تولید را افزایش داده و سهم بیشتری از بازار جهانی این محصول را ازآن خود کنند.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید