Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
انفجار موجودی آلومینیوم و شکست قیمت‌ها

انفجار موجودی آلومینیوم و شکست قیمت‌ها

در روز شانزدهم اسفندماه، قیمت آلومینیوم به دلیل افزایش عجیب موجودی آن، در بورس فلزات شانگهای کاهش پیدا کرد.

در روز پنجشنبه هفتم مارس، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات شانگهای به دلیل بالا بودن موجودی و وجود نگرانی‌ها در مورد اینکه اشباع عرضه ممکن است باعث پیشی گرفتن تقاضا در بزرگترین مصرف کننده جهان شود، کاهش پیدا کرد.

سهام آلومینیوم، در انبارهای تحت نظارت بورس فلزات شانگهای (ShFE)، بیش از 10.000 تن در هفته گذشته افزایش یافته و حدودا به 747.000 تن رسیده است. این حجم از موجودی برای این زمان از سال غیرعادی است.

پیش‌بینی شده که قیمت آلومینیوم در سه ماه آینده نیز همچنان پایین باقی بماند. زمانی این قیمت افزایش پیدا می‌کند که حجم تولیدات کاهش پیدا کند و یا متوقف شود.

چین بزرگترین مصرف‌کننده و بزرگترین تولیدکننده فلزات در جهان است. این کشور میزان صادرات آلومینیوم خود را در ماه فوریه، روز جمعه منتشر خواهد کرد. محموله‌های صادر شده چین در ماه ژانویه رقمی بیش از 552.000 تن بوده، که این رقم یک رکورد عالی محسوب می‌شود.

کمپانی روسال روسیه، بزرگترین تولید کننده آلومینیوم بعد از چین، گفته که، انتظار دارد تقاضای جهانی آلومینیوم در سال 2019 به میزان 3.7% افزایش داشته باشد و به 68 میلیون تن برسد.

تالیف و ترجمه: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید