Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اکتشاف منابع جدید بوکیست توسط شرکت آلومینای ایران

اکتشاف منابع جدید بوکیست توسط شرکت آلومینای ایران

مدیرعامل شرکت آلومینای ایران اعلام کرد: شناسایی و اکتشاف منابع جدید بوکیست و بهره برداری بهینه از آنها از برنامه‌های این شرکت در سال جدید است.

تورج زارع گفت: در حال حاضر علاوه بر اقدامات اکتشافی در معدن مندون در استان کهکیلویه و بویراحمد، معادنی در استان‌های کرمان و یزد در مرحله دریافت پروانه بهره‌برداری هستند.

وی افزود: همچنین با کشف و راه اندازی معادن تاش و گانو (استان سمنان) با عیار بالا قادر خواهیم بود پس از اختلاط و همگن سازی، حجم بزرگی از ذخایر کم عیار معدن بوکیست جاجرم را مورد استفاده قرار دهیم که این امر باعث افزایش عمر معدن و ذخایر منابع اولیه خواهد شد.
زارع ادامه داد: در راستای سیاست‌های کلان کشوری و سازمان و به منظور حمایت از بخش خصوصی، شرکت آلومینا اقدام به شناسایی معادن بخش خصوصی در کل کشور کرد. پس از برقراری ارتباط، ضمن حصول اطمینان از عیار مناسب این معادن، برنامه ای مدون شد تا از این پتانسیل موجود در کشور نیز استفاده بهینه شود.
به گفته وی در حال حاضر قراردادی برای تامین بوکسیت از دو معدن شیرین چشمه در استان سمنان و صدرآباد در استان یزد منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت آلومینای ایران اظهار کرد: این شرکت درسال 94 تا نیمه اسفند گذشته موفق به تولید 234 هزار و 321 تن آلومینا , حدود 399 هزار تن هیدرات و بیش از 138 هزار تن آهک شده است.
زارع افزود: این شرکت همچنین در بخش فروش تا ابتدای اسفند گذشته, 193 هزار و 673 تن آلومینا و 27 هزار و 189 تن هیدرات را به مشتریان داخلی عرضه کرده است.

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید