Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
دومین همایش و نمایشگاه فلزات غیرآهنی

دومین همایش و نمایشگاه فلزات غیرآهنی

دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیر آهنی (اکتشاف، استخراج و فرآوری) از 29 لغایت 1 بهمن ماه 98 برگزار خواهد شد.

پیرو برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین دوره همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیر آهنی (اکتشاف، استخراج و فرآوری) در سال 1392 توسط شرکت رستاک پادویژن و همکاری انجمن صنفی کارفرمایی معدنکاران سرب و روی ایران و حمایت معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن، تجارت، در نظر است دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیر آهنی (اکتشاف، استخراج و فرآوری) توسط شرکت رستاک پادویژن با همکاری انجمن صنفی معدنکاران سرب و روی ایران از تاریخ 29 دی ماه الی 1 بهمن ماه 1398 در محل هتل المپیک تهران برگزار شود.

شایان ذکر است مدیران فعال در معادن و صنایع فلزات غیرآهنی کشور در شرایط فعلی با چند مشکل اساسی همچون تحریم و مشکل نقل و انتقال پول به خارج از کشور، وضعیت بازار و رکود ناشی از اوضاع اقتصادی، مشکلات تامین منابع، گردش نقدیگی، توسعه و سرمایه‌گذاری، مشکلات منابع انسانی و عدم تناسب نیازهای این گروه با مقررات و امکانات و مشکلات ناشی از محیط زیست، منابع طبیعی و نحوه تعامل با ارگان های مرتبط مواجه هستند.

در دومین همایش و نمایشگاه فلزات غیرآهنی اهدافی همچون تکمیل زنجیره تولید برای رشد ارزش افزوده، انتقال فناوری‌های پیشرفته، ایجاد فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری و ارتقای مدیریت اقتصاد در زنجیره مد نظر خواهد بود.

محورهای همایش عبارتند از: افزایش کمی و کیفی عملیات اکتشاف، استخراج و فراوری فلزات غیرآهنی، ارتقای صادرات فلزات غیرآهنی با ارزش افزوده بیشتر، خروج از رکود و بحران در تولید فلزات غیرآهنی، تجهیزات و ماشین‌آلات و توانمندسازی منابع انسانی.

در این برنامه قرار است همایش بین‌المللی برگزار شود و همزمان نمایشگاه تخصصی نیز با حضور شرکت‌های مطرح در این زمینه دایر باید.

برگزاری کارگاه‌های تخصصی و آموزشی و نشست‌های تخصصی نیز از دیگر برنامه‌های مهم این همایش و نمایشگاه خواهد بود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید