Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
برآورد هزینه بحران انرژی اروپا

برآورد هزینه بحران انرژی اروپا

هزینه بحران انرژی اروپا چقدر است؟

اروپا در تلاش است تا وابستگی خود به سوخت های فسیلی روسیه را کاهش دهد . از آنجایی که قیمت گاز اروپا هشت برابر میانگین 10 ساله خود افزایش یافته است، این کشورها سیاست هایی را برای مهار تاثیر افزایش قیمت ها بر خانوارها و مشاغل ارائه می کنند. اینها شامل همه چیز از یارانه هزینه زندگی گرفته تا تنظیم قیمت عمده فروشی می باشد و به طور کلی، بودجه برای چنین طرح هایی تا اوت به 276 میلیارد دلار می رسد.
در حالی که قاره در بلاتکلیفی کامل قرار گرفته است، نمودار زیر بودجه تخصیص یافته بر اساس کشور در پاسخ به بحران انرژی را نشان می دهد.

با استفاده از داده‌های بروگل ، جدول زیر هزینه‌های مربوط به سیاست‌های ملی، مقررات و یارانه‌ها را در پاسخ به بحران انرژی برای کشورهای منتخب اروپایی بین سپتامبر 2021 تا ژوئیه 2022 نشان می‌دهد. همه ارقام به دلار آمریکا می باشند.

آلمان بیش از 60 میلیارد دلار برای مبارزه با افزایش قیمت انرژی هزینه می کند. اقدامات کلیدی شامل 300 دلار کمک هزینه انرژی برای کارگران، علاوه بر 147 میلیون دلار بودجه برای خانواده های کم درآمد است. با این حال، پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های انرژی در سال جاری 500 دلار اضافی برای خانوارها افزایش یابد. در ایتالیا، کارگران و مستمری بگیران 200 دلار پاداش هزینه زندگی دریافت خواهند کرد. اقدامات اضافی، مانند اعتبار مالیاتی برای صنایعی که مصرف انرژی بالایی دارند، از جمله یک صندوق 800 میلیون دلاری برای بخش خودرو معرفی شد.
با پیش‌بینی افزایش سه برابری قبض‌های انرژی در طول زمستان، خانوارهای بریتانیا یارانه 477 دلاری در زمستان برای کمک به پوشش هزینه‌های برق دریافت خواهند کرد.
در همین حال، بسیاری از کشورهای اروپای شرقی - که خانوارهای آنها درصد بیشتری از درآمد خود را صرف هزینه های انرژی می کنند - بیشتر برای بحران انرژی به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی هزینه می کنند. یونان با 3.7 درصد تولید ناخالص داخلی بیشترین هزینه را دارد.
همچنین برای خنثی کردن تاثیر قیمت های بالای گاز، وزرای اروپایی در اوایل سپتامبر درباره ابزارهای بیشتری در پاسخ به یک بحران انرژی تهدید کننده بحث می کنند. رهبران اروپایی برای حاکم شدن بر تأثیر قیمت بالای گاز بر قیمت برق، سقف قیمتی برای واردات گاز روسیه و سقف قیمت موقت گاز مورد استفاده برای تولید برق را در نظر می گیرند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید