Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تاثیر توافق تجاری چین و آمریکا در قیمت طلا

تاثیر توافق تجاری چین و آمریکا در قیمت طلا

تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری پرایس فیوچرز بر این باور است که قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر توافق احتمالی تجاری بین آمریکا و چین افزایش خواهد یافت.

فیل فیلین تحلیلگر موسسه سرمایه‌گذاری پرایس فیوچرز گفت: خطر ناشی از تشدید جنگ تجاری بین آمریکا و چین ظاهرا کاهش یافته و این احتمال وجود دارد که دو کشور به زودی به یک توافق تجاری دست یابند. این مساله می‌تواند تاحد زیادی به نفع قیمت کالاهای راهبردی به خصوص طلا باشد.

وی افزود: به نظر من ارزش دلار آمریکا دیگر تمایلی برای افزایش بیشتر از این ندارد هر چند این احتمال وجود دارد که فدرال رزرو در نشست دسامبر نیز نرخ بهره را افزایش دهد.

رالف پریستون تحلیلگر ارشد موسسه هریتیج نیز تاکید کرد: قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر افزایش قیمت نفت با رشد نسبی روبرو خواهد شد. تشدید تنش‌های ژئوپلیتیک و اعمال مجدد تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران موجب افزایش قیمت جهانی انرژی خواهد شد و این مساله رشد فشارهای تورمی و افزایش قیمت طلا را در پی خواهد داشت.

برخی تحلیلگران نیز معتقدند که برگزاری انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا موجب خواهد شد تا تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا با افزایش روبه‌رو شود. نوسانات بازار سهام نیز طی روزهای آینده عامل مهمی برای تعیین قیمت طلا خواهد بود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید