Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افت هزینه‌های پردازش بیلت آلومینیوم

افت هزینه‌های پردازش بیلت آلومینیوم

مصرف ضعیف، هزینه‌های پردازش بیلت آلومینیوم را در قسمت شرق و جنوب بازارهای چین، در سطح پایینی نگه داشته است.

در دو هفته بعد از تعطیلات سال نوی چینی‌ها هزینه‌های پردازش بیلت آلومینیوم در سراسر شرق و جنوب بازارها در چین در پایین‌ترین سطح خود قرار داشته‌اند. چراکه مصرف کنندگان پایین دست هنوز در تعطیلات هستند. اکثر تولیدکنندگان سازه‌های آلومینیومی نیز تا اواسط اولین ماه سال نو، تولیدات را از سر نگرفته‌اند. این مسئله هم هزینه‌های پردازش و تقاضا برای بیلت آلومینیوم را کاهش داده است. موجودی‌های بالا نیز بر هزینه‌های پردازش بیلت آلومینیوم تاثیر داشته است. بر اساس برخی از گزارش‌ها، سازندگان سازه‌های آلومینیومی در مورد مصرف در ماه مارس و مه خوشبین هستند. افزایش ساخت و سازها در بخش مسکن به احتمال زیاد مصرف بیلت آلومینیوم را افزایش و موجودی‌ها را کاهش خواهد داد، که این مسئله باعث می‌شود هزینه‌های پردازش آلومینیوم بالا برود. هزینه‌های پردازش بیلت آلومینیوم در هفته گذشته خبر از نشانه‌های رشد می‌دهد و نشان می‌دهد ‌که مصرف پایین‌دستان در حال بهبود و رشد است.

قیمت فلزات پایه در SHFE نیز در جمعه شب صعودی شدند. روی 1.6%، سرب 1.3%، مس 1.2%، نیکل 1.1%، آلومینیوم 0.8% و قلع 0.1%، افزایش پیدا کردند.

قیمت فلزات پایه به جز سرب، در روز جمعه در LME بالاتر رفت. مس 1.6%، روی 1.4%، قلع 1.2%، نیکل 1.1% و آلومینیوم 0.4%، افزایش یافته‌اند.

در منطقه یورو، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI)، معیار تورم، ۱.۴ % در ماه ژانویه رشد داشته است، که برای سومین ماه متوالی با رشد کندی مواجه بوده است.

تالیف و ترجمه:پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید