Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
پیشرفت ۳۰درصدی کارخانه کنسانتره کرمیت جنوب

پیشرفت ۳۰درصدی کارخانه کنسانتره کرمیت جنوب

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت:چهارمین کارخانه تولید کنسانتره کرومیت جنوب کرمان در منطقه اسفندقه با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی روبه رو است.

محمود اسکندری نسب رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: جنوب کرمان به عنوان قطب کرومیت ایران و بزرگترین استخراج کننده کرومیت کشور با ذخیره قطعی بیش از ۵ میلیون تن و ذخیره احتمالی بالغ بر ۱۵ میلیون تن، موقعیت مناسبی را جهت احداث کارخانجات فرآوری این ماده معدنی و استفاده از آن در جهت شکوفایی اقتصادی، جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و کمک به حل مشکل اشتغال در منطقه را دارد.

وی افزود: اکنون در کل جنوب کرمان علاوه بر ۲۵ پروانه بهره برداری و گواهی کشف با ذخیره ذکر شده که بیش از ۵۵ درصد آن‌ها در دولت تدبیر و امید صادر شده، ۱۷ پروانه اکتشاف معدن نیز وجود دارد که پس از پایان عملیات اکتشاف، مسلماً میزان ذخایرکرومیت منطقه را به رقم بسیار بالاتری می‌رساند.

اسکندری نسب تصریح کرد: با تلاش‌های این سازمان در جهت توسعه متوازن منطقه و استفاده از پتانسیل‌های تمامی شهرستان ها، تاکنون ۳ کارخانه برای فرآوری کرومیت در شهرستان‌های فاریاب و منوجان احداث شده که ۲ کارخانه طی چهار ساله اخیر در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده اند.

وی گفت: ظرفیت تولید ۳ کارخانه فوق سالانه ۹۰ هزار تن کنسانتره کرومیت می‌باشد و جمعاً برای ۱۹۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی داشته اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان افزود: کارخانه تولید کنسانتره اسفندقه با سرمایه گذاری بخش خصوصی جواز خود را در اردیبهشت ماه امسال دریافت و با پیشرفت بالغ بر ۳۰ درصد، روند سریعی را جهت تکمیل می‌گذراند.

وی تصریح کرد: این کارخانه تا مرحله بهره برداری نیاز به ۳۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری دارد و برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان اطهار کرد: ظرفیت تولید این کارخانه ۲۰ هزار تن کنسانتره کرومیت در سال است که ان شا الله تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید