Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش 15 درصدی تقاضا برای مس در سال جاری

کاهش 15 درصدی تقاضا برای مس در سال جاری

به دلیل کاهش تولیدات صنعتی در چین، قیمت مس شاهد یک افت هفتگی بود. همچنین پیش‎بینی می‌شود تقاضای مس در سال جاری 15% کاهش پیدا کند.

قیمت مس در روز جمعه به سمت جنوب تغییر مسیر داد و پس از آنکه داده‌ها نشان دادند که تولید صنعتی چین در ماه گذشته کاهش یافته است، یک کاهش هفتگی متوالی در هفته پیش، رخ داد. چشم انداز تقاضا برای این فلز در سال جاری 15% کاهش را نشان می‌دهد.

در ماه نوامبر خروجی تولیدات صنعتی چین به کم‌ترین میزان خود در طی سه سال گذشته رسیده است. بر اساس گفته اداره ملی آمار و با تاکید بر خطرات فزاینده برای اقتصاد، چین برای خنثی کردن یک مناقشه تجاری با ایالات متحده تلاش می‌کند.

قیمت مس، در بورس فلزات شانگهای با 0.2% کاهش به 49.080 یوان به ازای هر تن رسید و در بورس فلزات لندن با 0.5% کاهش به 6.126 دلار به ازای هر تن رسید.

به علاوه، پس از سه ماه متوالی کاهش در تولید آلومینیوم اولیه چین، تولید در ماه نوامبر به حالت اول خود برگشت و کاهش قیمت فلزات مورد استفاده در ساخت و ساز و ماشین‌سازی را به چالش کشید.

سهام آسیا نیز در روز جمعه بعد از آنکه چین مجموعه‌ای از داده‌های ضعیف را منتشر کرد سیر نزولی گرفت و نگرانی‌های جدیدی در مورد رکود شدید در دومین اقتصاد بزرگ جهان ایجاد کرد و سرمایه‌گذاران را بر آن داشت تا همچنان نگران وضعیت تنش بین امریکا و چین باشند.

ترجمه و تالیف : پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید