Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ایجاد نخستین اطلس جامع مس ایران

ایجاد نخستین اطلس جامع مس ایران

نخستین اطلس جامع مس ایران 


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، با توجه به تاکید بهرام شکوری، رئیس انجمن مس ایران در راستای اجرایی بودن و منتفع شدن اعضای انجمن مس ایران و فعالان این حوزه از تفاهم‌نامه، جلساتی با حضور طرفین برگزار شده و در نتیجه این جلسات اقداماتی در دستور کار قرار گرفته است. طبق این تفاهم‌نامه، اولین دوره آموزش آزاد یونیدرو با مشارکت انجمن مس ایران برگزار خواهد شد که در آغاز همکاری، این دوره در سطوح مدیریتی با اعطای مدرک رسمی دانشگاه تهران و مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه خواهد بود و در دوره‌های بعدی امکان حضور در رده‌های دیگر نیز فراهم می‌شود.
همچنین برای نخستین بار در حوزه مس کشور، اطلس جامع مس ایران با همکاری مشترک انجمن مس و یونیدرو ایجاد خواهد شد. این اطلس برای سرمایه‌گذاران، مدیران، سیاست‌گذاران و به طور کلی جامعه مس کشور بسیار مفید خواهد بود تا تصویری روشن از وضعیت ظرفیت‌ها، جانمایی واحدهای فعال و طرح‌ها، زیرساخت‌های مورد نیاز صنعت مس و همچنین توازن حلقه‌های مختلف زنجیره مس در مناطق جغرافیایی کشور داشته باشند و بر اساس اطلاعات صحیح و جامع تصمیم‌گیری کنند .
بر اساس گزارشی از انجمن مس ایران، این اطلس تصمیمات دقیق‌تر و مبتنی بر اطلاعات ترکیبی به روز را برای فعالان این حوزه امکان‌پذیر خواهد ساخت که ضمن ایجاد سهولت دسترسی به اطلاعات مس ایران، امکان برخورداری از آمار و اطلاعات تکمیلی و تخصصی واحدهای مختلف مس را در اختیار متقاضیان خواهد گذاشت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید