Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ذخایر جهانی مس در مسیر سقوط

ذخایر جهانی مس در مسیر سقوط

ذخایر مس در بازارهای جهانی به پایین‌ترین سطح خود رسیده و بازار را با کمبود موجودی مواجه کرده است.

هم اکنون سهام جهانی، به پایین‌ترین سطح خود در طی پنج سال گذشته رسیده و نگرانی‌های زیادی در بازار، بویژه در بازار ساخت و ساز بخاطر کمبود این محصول بوجود آمده است.

موجودی مس در بورس فلزات لندن به پایین‌ترین سطح خود در طی 13 سال گذشته رسیده و تجارت مس در طی سه ماه آینده با افزایش قیمت مواجه خواهد شد.

در این میان، سرمایه‌گذاران نیز به خاطر اختلافات و اصطحکاکات تجاری چین و امریکا، متضرر شده‌اند.

همچنین، در روز پنجشنبه سوم آبان، بازده مس شانگهای در بازار  به مقدار زیادی کاهش داشته و در مقایسه با ماه فوریه سال گذشته به پایین‌ترین میزان خود رسیده، که نشان دهنده خارج شدن پول از بازار است.

کالین هامیلتون، مدیر تحقیقاتی BMO Capital Markets(یک بانک کانادایی در مونترال کانادا)، در این باره گفته است: "زمانی که یک بازار بورس اوراق بهادار همانند آنچه ما در هفته‌های گذشته داشتیم، داشته باشید، فلزات سودی نخواهند داشت. در پایان سال باید یک افزایش قیمت برای کمک به شرایط موجود، وجود داشته باشد، چرا که داده‌های اقتصادی چین بخاطر وجود محرک افزایش خواهند داشت، اما این مسئله نیز بستگی زیادی به ثبات شرایط در بازار مالی دارد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید