Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ذوب مس در جهان در حال صعود است

ذوب مس در جهان در حال صعود است

به گزارش متال آنلاین، فعالیت ذوب مس جهانی که به پایین‌ترین سطوح خود رسیده بود، در حال نزدیک شدن به سطوح نرمال است.

به گزارش متال آنلاین، بر اساس اعلام داده‌های پلتفرم SAVANT، برنامه‌ای که از داده‌های ماهواره‌ای برای نظارت بر ظرفیت ذوب مس جهان استفاده می‌کند، شاخص پراکندگی فعالیت جهانی در طول ماه جاری به طور متوسط 44.2 بوده که، یک رشد متوالی و پی در پی را نشان می‌دهد.

خاطر نشان می‌کنیم، شاخص ذوب مس جهانی SAVANT، یک همکاری مشترک بین شرکت اطلاعات جغرافیایی Earth-i و کمپانی Marex Spectron می‌باشد و وضعیت عملیاتی به روز حدود 90% از کارخانه‌های ذوب مس جهان را با استفاده از فناوری ماهواره‌ای تحت نظر دارد.

دکتر گای ولف از موسسه Marex Spectron اذعان داشته است که:

"چشمگیرترین داده در ماه اوت، بازگشت فعالیت ذوب امریکای شمالی بود، جایی که از سه ماهه اول دچار افت شدیدی شده بود، با وجود ظرفیت زیادی که هنوز آنلاین است، انتظار می‌رود در باقی سال فعالیت‌های ذوبی افزایش بیشتری پیدا کنند."

شاخص پراکندگی امریکای شمالی که هفت ماه متوالی رقمی زیر 35 را به ثبت رسانده بود، به 58.7 رسید، که بالاترین سطح گزارش شده از سپتامبر 2019 است، زمانیکه شاخص پراکندگی به رقمی معادل 62.4 رسیده بود.

بنابر گفته‌های پلتفرم SAVANT، شاخص پراکندگی فعالیت چین کاهش یافته و به 39.3 رسیده، که پایین‌ترین سطح گزارش شده از ماه مارس سال 2018 است، زمانیکه شاخص پراکندگی این کشور به 38.8 رسیده بود. همچنین این دومین بار است که شاخص پراکندگی فعالیت چین در سال جاری به زیر 50 می‌رسد، که نشان دهنده سطح فعالیت زیر متوسط است.

به نظر می‌رسد که افت فعالیت چین در ماه اوت بخاطر تعمیر و نگهداری بوده باشد، چراکه داده‌های ماه سپتامبر نشان می‌دهند که اعداد در حال بازگشت به سطح نرمال‌تری هستند.

  • منبع: metalonline.ir
  • تاریخ: سه شنبه 8 مهر 1399 - 18:34
  • نویسنده: پ . ز
  • صفحه: اخبار فلزات
  • بازدید: 430
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید