Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش قیمت مس در آغاز سال نو میلادی

کاهش  قیمت مس در آغاز سال نو میلادی

کاهش 32 دلاری قیمت مس در آغاز سال نو میلادی


درهفته گذشته، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.3 درصد کاهش یافت و به 9 هزار و 660 دلار رسید. قیمت مس در چند روز گذشته در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه 10 دی ماه، 0.3 درصد معادل 32 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش و نسبت به هفته پیشین 0.6 درصد افزایش را تجربه کرده و به 9 هزار و 660 دلار رسیده است. قیمت مس در روز جمعه 10 دی ماه، 9 هزار و 692 دلار بود.

در سه ماهه گذشته نیز مس در معاملات سه‌شنبه 14 دی ماه، 0.5 درصد معادل 52 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل کاهش و نسبت به هفته پیش 0.6 درصد افزایش داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار 1 قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 14 دی ماه با کاهش 225 تنی، از 88 هزار و 950 تن به 88 هزار و 725 تن رسیده است.

طبق نمودار 2، روز سه‌شنبه 14 دی ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط بکواردیش به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با منفی 30 دلار بر تن گزارش شده است که نسبت به جمعه 10 دی با کاهش 20 دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید