Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد قیمت مس

رشد قیمت مس

قیمت مس 1.4 درصد رشد پیدا کرد

در دو روز گذشته، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 126 دلار افزایش یافت و به 9 هزار و 396 دلار رسید. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، قیمت مس در دو روز گذشته در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه و سه شنبه، 1.4 درصد معادل 126 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین 0.5 درصد رشد را تجربه کرد و به 9 هزار و 396 دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه، 9 هزار و 270 دلار بود. قیمت سه ماهه مس در معاملات سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه، 1.7 درصد معادل 154 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، 0.4 درصد رشد داشته است.
روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار 1 قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه، با افزایش 25 تنی، از 176 هزار و 550 تن به 176 هزار و 575 تن رسیده است.

طبق نمودار 2، روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط بکواردیشن به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با منفی 15 دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه 26 اردیبهشت با افزایش 28 دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید