Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بازار مس ایالات متحده در امواج تغییر

بازار مس ایالات متحده در امواج تغییر

ایالات متحده امریکا به‌عنوان یکی از عمده‌ترین مصرف‌کنندگان مس در سال جاری، واردات مس خود را افزایش داده است. موسسه تحقیقاتی CRU می‌گوید این واردات ادامه خواهد داشت؛ خبر خوبی برای بازار مس.

حجم واردات کاتد مس در ایالات متحده در سال جاری افزایش شدیدی را تجربه کرده است. آمارها نشان می‌دهد واردات کاتد در پنج ماه نخست سال جاری 27درصد رشد یافته است. عمده این واردات از کشور شیلی است و عرضه مواد از کشورهای مکزیک، پرو و جمهوری دموکرات کنگو رو به کاهش است. این مسأله، نظرسنجی صورت‌گرفته توسط موسسه تحقیقاتی CRU را تایید می‌کند. در نظرسنجی یادشده ادعا می‌شود که تولیدات کمپانی کودلکو به سرعت در حال افزایش است و از آربیتراژ بین بورس فلزات لندن و بورس کامکس منتفع می‌شود.

این افزایش واردات زمانی اتفاق افتاده است که صادرات کاتد مس در ایالات متحده نیز در حال کاهش بوده است و افت تقریبا 40درصدی در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته مشاهده می‌شود. بررسی‌های موسسه تحقیقاتی CRU نشان می‌دهد کمپانی‌های Southwire و Amrod دو مصرف‌کننده نهایی بزرگ در ایالات متحده هستند که مقادیر قابل توجهی از کاتد مس را از طریق بنادر این کشور به طور مستقیم وارد می‌کنند. جدای از این دو کمپانی، تقریبا تمام کاتد مس توسط معامله‌گران و خارج از بلوک NAFTA (توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی) وارد می‌شود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید