Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد 25 دلاری مس

رشد 25 دلاری مس

رشد قیمت مس

روز دوشنبه دوم خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.3 درصد افزایش یافت و به 9 هزار و 500 دلار و 50 سنت رسید. قیمت مس در روز دوشنبه دوم خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه 30 اردیبهشت ماه، 0.3 درصد معادل 25 دلار و 50 سنت نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین 2.5 درصد رشد را تجربه کرد و به 9 هزار و 500 دلار و 50 سنت رسید. قیمت مس در روز جمعه 30 اردیبهشت ماه، 9 هزار و 475 دلار بود.
قیمت سه ماهه مس در معاملات دوشنبه دوم خرداد ماه، 0.3 درصد معادل 25 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، 2.8 درصد رشد داشته است.روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار 1 قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه دوم خرداد ماه، با کاهش سه هزار و 525 تنی، از 174 هزار و 600 تن به 171 هزار و 75 تن رسیده است.


درحال حاضر قیمت مس در شرایط بکواردیشن به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با منفی 16 دلار بر تن گزارش شده که نسبت به جمعه 30 اردیبهشت ماه با کاهش یک دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید