Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اکتشاف مس‌و‌طلا در جنوب‌شرقی اروپا

اکتشاف مس‌و‌طلا در جنوب‌شرقی اروپا

شرکت اکتشاف و سرمایه گذاری مواد معدنی ماندورو کاپیتال تمرکز خود را بر بالابردن ارزش شرکت برای سهامدارانش از طریق کارهای اکتشافی در پروژه های مس و طلای خود در صربستان و بلغارستان که بر عهده این شرکت است قرار می دهد.

شرکت اکتشاف و سرمایه گذاری مواد معدنی ماندورو کاپیتال تمرکز خود را بر بالابردن ارزش شرکت برای سهامدارانش از طریق کارهای اکتشافی در پروژه های مس و طلای خود در صربستان و بلغارستان که بر عهده این شرکت است قرار می دهد. مدیر عامل ماندورو، تئو دِچی، اظهار داشت که پروژه های این شرکت بر روی کمربند تتیان غربی در جنوب شرقی اروپا واقع شده اند، که اکتشافات تاریخی ای بالغ بر 67 میلیون اونس طلا و مقادیر هنگفتی مس، سرب، و روی ، در مجموع، در آنها صورت گرفته است.

سبد سهام این شرکت در صربستان شامل پروژه های تیموک نورت و تیموک ساوت می شود، که تیموک نورت پروژه ای مشترک و (با حق انتخاب) با مؤسسه اداری مستقل دولتی شرکت ملی نفت، گاز و فلزات ژاپن می باشد. از مارس 2016، این شرکت ژاپنی در حال سرمایه گذاری در پروژه های تیموک نورت بوده است. بر اساس مفاد توافقنامه، در طول فاز یکم مشارکت، شرکت ژاپنی باید حدود 5.9 میلیون دلار کانادا طی یک دوره سه ساله سرمایه گذاری کند تا بتواند 51 درصد از سهام پروژه را از آن خود نماید، و در این زمان است که پروژه مشترک رسمی خواهد شد. شرکت ژاپنی تعهد سال یکم فاز نخست را به انجام رسانده و حدود 2 میلیون دلار کانادا در سال جاری که سال دوم فاز نخست به شمار می رود برای تیموک نورت سرمایه گذاری خواهد کرد که از آن برای حفاریهای اکتشافی بیشتر استفاده خواهد شد. ماندورو مالکیت 100 درصدی تیموک نورت، تیموک ساوت و پروژه های بلغارستانی خود را در اختیار دارد. با وجود این، دِچی می گوید در صورتی که شرکاء و موقعیتهای مناسبی وجود داشته باشند ماندورو آماده است تا تیموک ساوت و پروژه های بلغاری اش را نیز به اشتراک بگذارد.

این شرکت از سال 2012 مشغول اکتشاف در نواحی مجوز دار صربستان و بلغارستان بوده و قادر بوده اهداف حفاری ای را شامل ژئو شیمی، ژئو فیزیک، نقشه برداری زمینی و نمونه برداری را به انجام برساند. دِچی اظهار داشت،" ما هم اکنون در مرحله ای هستیم که اهداف حفاری را مشخص کرده ایم، بخشی از این اهداف را آزموده ایم و یکی از پروژه های تیموک ساوت را، به نام زلِزنیک، تا بیشترین حد پیش برده ایم.در همین زلزنیک است که ما در سال جاری بیشترین حفاری ها را انجام خواهیم داد تا ببینیم آیا می شود منبع اولیه ای را در این ناحیه مجوز دار تعیین کنیم یا نه." او می گوید چیزی که تا کنون توسط شرکت از این حفاریها با اطمینان حاصل شده ترغیب کننده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید