Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صعود فلزسرخ در روزهای پایانی ۲۰۱۷

صعود فلزسرخ در روزهای پایانی ۲۰۱۷

مس بررسی قیمت مس طی یک هفته گذشته حاکی از رشد ۴.۲ درصدی این فلز سرخ است به طوری که موجودی مس انبارهای بورس فلزات لندن افزایش ۶ هزار و ۴۰۰ تنی داشت.

افت متوالی شاخص ارزش دلار، وقفه‌های تولیدی در برخی معادن، پیش‌بینی وقوع اعتصابات کارگری (وقفه‌های تولیدی) طی سال ۲۰۱۸، تمایل بیشتر سرمایه‌گذاران برای ورود به بازار این فلز سرخ و همچنین چشم‌انداز مثبت تقاضای این فلز صنعتی، از مهمترین عوامل صعود قیمت مس در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ بود.

روند قیمت مس طی روز دوشنبه، نزولی بود و تلاش سرمایه‌گذاران برای بهره‌مندی از قیمت مطلوب بازار، سبب تشدید موقعیت‌های فروش در بازار شد. با این وجود، این روز برای بازار مس، خوشایند بود؛ به طوری که قیمت فلز سرخ ۱.۶ درصد رشد پیدا کرد و رقم نهایی بالای سطح ۶ هزار و ۸۰۰ دلار بر تن نشست. به گفته تحلیلگران، تضعیف شاخص ارزش دلار، نقش کلیدی در افزایش قیمت مس داشت. شاخص ارزش دلار در پایان روز دوشنبه، افت ۰.۴۴ درصدی داشت و به ۹۳.۵۲ واحد رسید. طی روز دوشنبه، حدود یک هزار و ۵۰۰ تن به موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن افزوده شد و حجم این ذخایر را به حدود ۱۹۷ هزار تن رساند.

رشد چشم‌گیر قیمت مس در روزهای اخیر، موجب افزایش موقعیت‌های فروش توسط سرمایه‌گذاران و سفته‌بازان شد و این مسئله، فشاری منفی بر قیمت این فلز سرخ وارد آورد. با این حال، کاهش شاخص ارزش دلار سبب شد تا قیمت مس با رشد اندک همراه باشد و در روز سه‌شنبه، ارزش این فلز سرخ تنها با یک دلار افزایش به ۶,۸۴۵ دلار بر تن برسد. شاخص ارزش دلار، در این روز، شاهد کاهش ۰.۵۲ درصدی بود و رقم ۹۳.۰۳ واحد را به ثبت رساند. موجودی مس انبارهای بورس فلزات لندن نیز طی روز سه‌شنبه، با ۵,۰۰۰ تن رشد به بیش از ۲۰۱ هزار تن رسید.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید