Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
برنامه صنعت‎مس اصلاح آلایندگی زیست‎محیطی

برنامه صنعت‎مس اصلاح آلایندگی زیست‎محیطی

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مس از صنایعی است که روند آلایندگی زیست محیطی را به عنوان یک اولویت کاری در حال اصلاح دارد.

محمد شریعتمداری شامگاه پنجشنبه در آیین افتتاح 13 پروژه مس سرچشمه در محل سالن فجر سرچشمه به صورت ویدئو کنفرانس اظهار کرد: مس از بهترین الگوهای اقتصاد مقاومتی است و در این مجموعه شاهد اجرای طرحهای زیست محیطی هستیم.

وی بیان کرد: مس از صنایعی است که روند آلایندگی زیست محیطی آن در حال اصلاح است و سهم مس در ایران 54 صدم درصد معادل کل صنایع سیمان ایران است که برای 20 هزار نفر اشتغالزایی کرده است.
شریعتمداری عنوان کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در جمع 15 شرکت برتر جهان در حوزه مصرف آب قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: مس در بخش صنعت، از نمونه های اقتصاد مقاومتی است ،این شرکت قبل از توافق برجام جزو مجموعه های تحریم بود به طوریکه این شرکت دارای 3662 میلیارد تومان بدهی بانکی با بهره های سنگین بود و امروز بدون یک ریال بدهی بانکی است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: این شرکت توانسته طی برجام قیمت تمام شده مس محتوا را کاهش دهد، در استان کرمان چهار هزار و 200 میلیارد تومان در دوره تدبیر و امید سرمایه گذاری مستقیم در مس انجام شده که سه هزار و 500 میلیارد تومان از این مقدار امشب بهره برداری شد و تا پایان دوره ریاست جمهوری نیز 16 هزار میلیارد تومان پروژه در منطقه مس کرمان بهره برداری خواهد شد.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید