Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
حضور فعال شرکت ملی صنایع‌ مس‌ ایران در iMat ۲۰۱۷

حضور فعال شرکت ملی صنایع‌ مس‌ ایران در iMat ۲۰۱۷

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از حضور فعال این شرکت در رویداد مهم iMat 2017 خبر داد .

به گزارش متال آنلاین ، خبرنگار ماین‌نیوز در خصوص برگزاری این کنفرانس گفت‌وگویی را با  آقای مراد علیزاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران داشته است که در اینجا آن را برای شما تشریح می‌کنیم .

جناب آقای مراد علیزاده با تشکر از اینکه زمان خود را در اختیار ما گذاشتید با توجه به کنفرانس مواد و متالوژی که در پیش رو داریم ،خواهشمندم بفرمایید در این زمینه چه فعالیت هایی در شرکت ملی مس انجام داده اید ؟

اساس دانش و اعتبار شرکت ملی مس بر پایه مهندسی معدن، فرآوری مواد، متالورژی و همچنین هیدرو متالورژی است که تخصص شرکت ما می باشد. کلا صنعت فلزات و تولید آن بر مبنای دانش متالورژی است . بنابراین شرکت ما نه تنها به عنوان عضو انجمن و مصرف کننده تولیدات انجمن بلکه به عنوان یک اسپانسر در حال همکاری است و ما پشتیبان برگزاری این کنفرانس ها هستیم.
چه توصیه ای برای کارکنان و متخصصین شرکت ملی مس جهت استفاده از دانش فنی که در خارج از کشور وجود دارد و باعث رشد و اعتلای صنعت کشورمان می شود ، دارید ؟

ببینید اینکه وظیفه و تعهد همه واحدها وهمکاران است و به عنوان مسئولیت قانونی و رسمی در سیستم استفاده از این دانش فنی و تکنولوژی و رشد و توسعه آنها به اعتبار این منابع و مبانی علمی است. همانطور که هر سال همکاران در سمینارها و کنفرانس ها شرکت کرده اند ،امسال نیز با اعلام رسمی که از طرف شما از طریق فراخوان صورت گرفت همکاران در جریان قرارگرفتند و من نیز طی نامه و مکاتبات به واحد تحقیق و توسعه شرکت ملی مس اعلام می کنم تا همکارانی که دارای مقاله هستند و در این حوزه کار کرده اند با شما در ارتباط باشند.علاوه بر آن ما به عنوان شرکت ملی مس که در حوزه هیدرو متالورژی پیشگام هستیم درصددیم با هماهنگی های انجام شده یک کارگاه در این زمینه برگزار کنیم.در بحث محیط زیست نیز اتفاقات مهمی رخ داده و تصمیم شرکت بر این است تا برنامه هایی در این زمینه داشته باشیم و تعهد داریم کرمان را تبدیل به منطقه سبز نماییم. تا پایان سال 98 هر آلایندگی و آلودگی زیست محیطی را برطرف نموده و جبران کنیم. به همین دلیل برنامه ریزی هایی صورت گرفته و کاملا مشخص شده است. قرار بر این است که این نکات را برای صنایع و شرکت های دیگر که قابل ارائه است در یک کارگاه ارائه دهیم. همچنین قابل ذکر است تکنولوژی فلش (تبدیل کنسانتره به آند ) نصب شده و در حال راه اندازی است. تجربیات و مزایای تکنولوژی فلش باز هم در قالب یک کارگاه و با استفاده از اساتید و کارشناسان خارجی و داخلی در این کنفرانس ارائه خواهد شد.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید