Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افت 4 دلاری مس

افت 4 دلاری مس

مس چهار دلار افت قیمت داشت

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، روز جمعه 27 خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، چهار دلار کاهش یافت و به 9 هزار و 101 دلار رسید.
به گزارش متال آنلاین، قیمت مس در روز جمعه ۲۷ خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه ۲۶ خرداد ماه، چهار دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین ۴٫۶ درصد افت را تجربه کرد و به ۹ هزار و ۱۰۱ دلار رسید. قیمت مس روز پنج‌شنبه 26 خرداد ماه، ۹ هزار و ۱۰۶ دلار بود.قیمت سه ماهه مس در معاملات جمعه ۲۷ خرداد ماه، ۰٫۱ درصد معادل پنج دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۴٫۶ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۷ خرداد ماه، با کاهش دو هزار و ۹۷۵ تنی، از ۱۲۱ هزار تن به ۱۱۸ هزار و ۲۵ تن رسیده است.شایان ذکر است ، روز جمعه ۲۷ خرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط بکواردیشن به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با منفی یک دلار بر تن گزارش شده که نسبت به پنج‌شنبه ۲۶ خرداد ماه با کاهش یک دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید