Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش ادامه‌دار قیمت مس

کاهش ادامه‌دار قیمت مس

سقوط ادامه‌دار قیمت مس

روز جمعه سوم تیر ماه 1401، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 297 دلار کاهش یافت و به هشت هزار و 280 دلار و 50 سنت رسید.
به گزارش پایگاه خبری متال آنلاین، قیمت مس در روز جمعه سوم تیر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه دوم تیر ماه، 3.5 درصد معادل 297 دلار و 50 سنت نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین 9 درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و 280 دلار و 50 سنت رسید. قیمت مس در روز پنج‌شنبه دوم خرداد ماه، هشت هزار و 578 دلار بود. قیمت سه ماهه مس در معاملات جمعه سوم تیر ماه، 3.6 درصد معادل 308 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، 8.9 درصد افت داشته است. موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه سوم تیر ماه، با کاهش 450 تنی، از 113 هزار و 475 تن به 113 هزار و 25 تن رسیده است.
همچنین در روز جمعه سوم تیر ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با 12 دلار بر تن گزارش شده که نسبت به پنج‌شنبه دوم تیر ماه با کاهش 11 دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید