Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
احداث نخستین شهرک فرآوری عناصر معدنی کشور

احداث نخستین شهرک فرآوری عناصر معدنی کشور

 شهرک فرآوری عناصر معدنی کشور در نایین

به گزارش پایگاه خبری متال آنلاین، الهام آزاد، نماینده مردم نائین در مجلس گفت: برای جلوگیری از صادرات مواد معدنی به صورت خام که یکی از مشکلات حوزه معادن است، نخستین شهرک فرآوری عناصر معدنی کشور در نائین ایجاد می‌شود. وی با اشاره به ظرفیت بالای ذخایر معدنی شهرستان نائین و خور و بیابانک، گفت: یکی از مشکلاتی که در حوزه معادن مطرح می‌شود، صادرات مواد معدنی به صورت خام است که برای جلوگیری از این امر راه‌اندازی شهرک فرآوری مواد معدنی در شهرستان برنامه‌ریزی شده است.

آزاد همچنین گفت: با پیگیری از وزارت صمت و مکاتبات انجام شده، خوشبختانه این امر تائید و با حضور مدیر شهرک‌های صنعتی اصفهان، اولین شهرک تخصصی فرآوری عناصر معدنی و یا شیمی پارک مواد معدنی در کل کشور مصوب شد و امیدوار هستیم که در مدت سه ماه برنامه‌ها و فعالیت‌های آن آغاز شود. وی گفت ،پیشنهاد چند نقطه برای احداث این شهرک جهت جانمایی داده شده که پس از نهایی شدن محل احداث و اخذ استعلام‌های چندگانه، عملیات اجرایی احداث آغاز خواهد شد.
وی همچنین گفت: تامین سرمایه راه‌اندازی این شهرک توسط شرکت شهرک‌های صنعتی است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید