Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ایجاد کنسرسیوم محصولات فولادی

ایجاد کنسرسیوم محصولات فولادی

مطالعات ایجاد کنسرسیوم تولید 10 میلیون تن محصولات فولادی در منطقه ویژه صنایع فلزی و معدنی خلیج فارس انجام شد.

شرکت ملی فولاد ایران با همکاری شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک، مطالعات طرح جامع تولید 10 میلیون تن محصولات فولادی در منطقه ویژه خلیج فارس را از دی ماه 1394 آغاز کردند و پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی های مختلف، 2 سناریو برای تحقق این هدف مطرح شد.

سناریوی نخست، تولید 10 میلیون تن فولاد به روش احیای مستقیم (18 میلیون تن گندله، 11.9 میلیون تن آهن اسفنجی، 10.8 میلیون تن فولاد خام به روش قوس الکتریکی و در نهایت 10 میلیون تن محصولات فولادی در سال) و سناریوی دوم 5 میلیون تن فولاد با روش احیای مستقیم و 5 میلیون تن به روش کوره بلند (17.2 میلیون تن گندله، 2 میلیون تن کک، 6 میلیون تن آهن اسفنجی، 5.3 میلیون تن چدن، 5.3 میلیون تن فولاد خام به روش EAF و 5.3 میلیون تن فولاد خام به روش BOT و در نهایت 10 میلیون تن محصولات فولادی در سال) است.

کل سرمایه گذاری مورد نیاز برای طرح 10 میلیون تنی فولاد به روش احیای مستقیم (EAF)، 5 میلیارد و 616 میلیون یورو است که تاکنون یک میلیارد و 505 میلیون یورو سرمایه گذاری انجام شده است.

همچنین میزان آب مورد نیاز مصرفی 7 هزار و 579 متر مکعب در ساعت، گاز 582 هزار و 600 متر مکعب در ساعت و برقیک هزار و 919 مگاوات خواهد بود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید