Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کنگو محدودیت‌های ناشی از کووید 19 برای معادن را لغو می‌کند

کنگو محدودیت‌های ناشی از کووید 19 برای معادن را لغو می‌کند

به گزارش متال آنلاین، وزیر کار جمهوری دموکراتیک کنگو اعلام کرده است که کمپانی‌های معدنی باید محدودیت‌هایی که برای کارگران وضع کرده‌اند را لغو کنند.

به گزارش متال آنلاین، وزیر کار جمهوری دموکراتیک کنگو در نامه‌ای سرگشاده گفته است:

"جمهوری دموکراتیک کنگو به شرکت‌های معدنی مس و کبالت یک ماه زمان داده است تا محدودیت‌هایی که به دلیل مبارزه با شیوع کووید 19 برای کارگران در سایت‌های عملیاتی ایجاد کرده‌اند را متوقف کنند و عملیات‌ها را به حالت عادی برگردانند."

در ماه گذشته مدیران شرکت‌های معدنی به کارگران خود گفته‌اند که یا می‌مانند و کار می‌کنند یا شغل خود را از دست می‌دهند. به همین علت نِنِه ایلونگا نِكولا، وزیر کار این کشور، اطلاییه ذیل را در توییتر به اشتراک گذاشت:

"به کلیه کمپانی‌های معدنی که کارگران را در محل عملیات‌ محدود کرده‌اند، یک مهلت قانونی یک ماهه برای بازگشت به کار عادی اعطا می‌شود."

نِكولا همچنین در ادامه افزوده است که:

"شرکت‌های معدنی باید مراقبت‌های بهداشتی را برای کارگران و خانواده‌های آنها، و همچنین مسکن و خوراک مناسب را برای کارگران محدود شده فراهم کنند."

کنگو، بزرگترین تولیدکننده مس در آفریقا و منبع اصلی کبالت در جهان است که دو سوم از منابع جهانی این فلز مورد استفاده در باتری‌های تلفن‌های هوشمند و ماشین‌های الکتریکی را به خود اختصاص داده است.

وزیر معادن کنگو گفته است که خاموش شدن کامل معادن باعث ایجاد بحران فاجعه‌آمیز اقتصادی و اجتماعی در این کشور می‌شود. این صنعت در 32% از تولید ناخالص داخلی و 95% از درآمد صادراتی سال 2018 سهیم است.

شرکت‌های معدنی کمربند مس جنوبی کنگو عبارتند از:

شرکت تابعه کمپانی بزرگ گلنکور بنام معدن کتانگا

شرکت China Molybdenum’s Tenke Fungurume

شرکت MMG

شرکت Chemaf

معادن Ivanhoe نیز در حال توسعه دو معدن مس در آنجا هستند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید