Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
مسابقه نرخ میلگرد و HRC در چین

مسابقه نرخ میلگرد و HRC در چین

در مدت زمانی کوتاه (15 تا 31 مردادماه) قیمت میلگرد از قیمت سیم‌پیچ نورد گرم (HRC) ، بالاتر رفت.

تفاضای بیشتر بخش‌ زیربنایی، شاید بتواند از قیمت میلگرد، برای جلوگیری از بالا رفتن قیمت سیم‌پیچ نورد گرم(HRC)، در کوتاه مدت حمایت کند.

انتظار می‌رود میزان عملیات‌ها در تمام بخش‌های ساخت و ساز در ماه‌ شهریور تا اواسط آبانماه به خاطر شرایط آب و هوایی بالا برود. این امر البته به قیمت پایه میگرد نیز بستگی دارد.

قیمت میلگرد سریعتر از سیم‌پیچ نورد گرم رشد کرد و این افزایش نرخ متعلق به 15 تا 31 مرداد ماه بود. قیمت میلگرد بخاطر نزول نرخ HRC ثابت ماند.

با آنکه، محدودیت‌های زیست محیطی بسیاری در تانگشان، هبی و شانشی وجود دارد، اما قیمت میلگرد و HRC تقویت شد. از دهم تیرماه قیمت HRC به دلیل گرم شدن هوا و تقاضای پایین، کاهش یافت.

مصرف میلگرد، یک حمایت قوی از سازمان توسعه زیرساخت‌های چین، دریافت کرد.

در حالی که قیمت هر دو محصول از چهارشنبه هفته گذشته شروع به کاهش کرد، کاهش محدودیت‌های زیست محیطی می‌تواند از ادامه نزول قیمت‌ها جلوگیری کند.

تانگشان، ضروری دانسته که تولیدات تمام تجهیزات آلاینده مثل کوره استوانه‌ای و کوره آهکی را از ساعت 6 روز چهارشنبه 7 شهریورماه تا ساعت 12روز دوشنبه 12 شهریورماه، به نصف کاهش دهد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید