Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کودلکو" بزرگترین تولید کننده مس جهان, به دنبال انقلابی در برنامه ریزی ها و پروژه ها

کودلکو" بزرگترین تولید کننده مس جهان, به دنبال انقلابی در برنامه ریزی ها و پروژه ها

کودلکو در حال باز اندیشی برای پروژه های توسعه کلیدی است و به دنبال پس اندازهای عملیاتی بیشتر به عنوان بزرگترین تولید کننده مس جهان است.

کودلکو در حال باز اندیشی برای پروژه های توسعه کلیدی است و به دنبال پس اندازهای عملیاتی بیشتر به عنوان بزرگترین تولید کننده مس جهان است تا نقدینگی خود را حفظ کند و هزینه های بدهکاری خود را با قیمت های پایین فلزات محدود نماید.

به نقل از گفته های مدیر عامل این شرکت در روز جمعه, در حالی که تعدادی از پروژه های اصلی کودلکو همچون تبدیل معدن روباز چوکیوکاماتا (Chuquicamata) به یک معدن زیر زمینی از نقطه بازگشت گذشته است, سایر موارد در حال بازنگری برای امکان کوچک سازی یا بررسی کاهش سرعت هستند.

این غول مس جهان در حال مدیریت برای کاهش هزینه ها بیش از همراهان بخش خصوصی از طریق تطبیق شرکت دولتی بزرگ با قیمت های پایین است.

اما تلاش ها برای افزایش بهره وری به علت هزینه های برنامه ای که بیش از 20 میلیارد دلار برای حفاری عمیق تر کودلکو برای رسیدن به ماده معدنی با ارزش پس از یک دهه سرمایه گذاری انجام شده, این موضوع را کمرنگ ساخته است. بدون پروژه های جدید سطوح تولید ثبت شده برای این شرکت شروع به افت خواهد کرد.

کودلکو در حال کار بر روی یک طرح تجاری و توسعه است که این بازنگری در طول یک ماه آینده ارائه خواهد شد. این شرکت نیاز دارد تا دقت بیشتری را به خرج دهد زیرا این موضوع بر روی تولید آنها تاثیر خواهد گذاشت, بنابراین آنها نیاز به دو برابر کردن تلاش هایشان برای کاهش هزینه ها دارند. 

به نقل از مدیر کودلکو, این شرکت به دنبال همتراز کردن هزینه ها با سلامت مالی مجموعه است و ممکن است تا مراحلی را برای توسعه بزرگترین معدن خود (معدن ال تنینت El Teniente) در منطقه آندینا (Andina) در بالای سانتیاگو ادامه دهد. به گفته این مدیر, کودلکو در حال طراحی مجدد برنامه های توسعه است.

قیمت معاملات آتی مس در سال جاری کمی تغییر داشته است و پس از افت به پایین ترین سطح خود در حدود هفت سال گذشته در میان رکود اکثریت مواد خام به قیمت 2.11 دلار به ازای هر پوند از مس رسیده است. با فرض قیمت 2.17 دلار شرکت کودلکو امسال قادر خواهد بود بیش از 800 میلیون دلار را برای دولت شیلی تولید کند. تولید این شرکت برای نخستین فصل از 433,000 تن متریک در سال قبل به رکورد 470,000 تن متریک رسید تا فروش این شرکت در رقم 2.7 میلیارد دلار ثابت بماند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید