Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
واردات بی‌سابقه آلومینیوم به بزرگترین کشور تولیدکننده آن

واردات بی‌سابقه آلومینیوم به بزرگترین کشور تولیدکننده آن

به گزارش متال آنلاین، چین، رکود بی‌سابقه‌ای را در واردات آلومینیوم در ماه ژوئیه 2020 به ثبت رسانده است.

به گزارش متال آنلاین، داده‌های گمرک چین نشان داده‌اند که، حجم واردات آلومینیوم به این کشور در ماه ژوئیه و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تقریبا هفت برابر شده است.

اداره کل گمرک چین در روز یکشنبه گفته است، واردات آلومینیوم کارنشده و محصولات آلومینیومی به چین در ماه گذشته (ژوئیه) به 391.297 تن رسیده است.

این حجم از واردات ماهانه آلومینیوم به چین از ماه آوریل سال 2009 تاکنون بی‌سابقه بوده است. در آن زمان چین چیزی در حدود 440.000 تن واردات آلومینیومی داشته است.

رقم واردات آلومینیوم ماه ژوئیه سال 2020 به چین در مقایسه با رقم واردات ماه ژوئیه سال 2019 حدود 570% افزایش داشته و نسبت به ماه ژوئن سال 2020 (مقایسه ماهانه با ماه قبلی) 35.5% افزایش یافته است.

چین، بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم در جهان، ماه گذشته برای اولین بار از ماه سپتامبر 2009 وارد کننده خالص محصولات آلومینیومی و آلومینیوم کارنشده بوده است.

به گزارش متال آنلاین، در آخرین گزارش‌های روز جمعه، قیمت هر تن آلومینیوم در بورس جهانی لندن(LME) به 1,768 دلار رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید