Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
واردات ضایعات در چین به صفر خواهد رسید

واردات ضایعات در چین به صفر خواهد رسید

چین اعلام کرده است که از روز دوشنبه، اول ماه ژوئیه واردات ضایعات مس و آلومینیوم را محدود خواهد کرد.

به گزارش متال آنلاین، چین برای مبارزه با واردات ضایعات خارجی جامد به کشور در راستای حفاظت از محیط زیست به تدریج واردات ضایعات را کاهش داده است. از روز دوشنبه فقط شرکت‌هایی که سهام واردات دارند می‌تواند ضایعات را از خارج وارد چین کنند. تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که این مسئله می‌تواند یک اختلال بزرگ در چین بوجود آورد چراکه محدودیت واردات ضایعات مساوی است با کاهش میزان مواد اولیه و افزایش قیمت آن.

همانطور که در گزارش‌های پیشین و در ماه دی اعلام کردیم وزارت محیط زیست چین برای کاهش آلودگی و مدیریت پسماندها واردات هشت نوع ضایعات را محدود می‌کند. از فردا یکم ماه ژوئیه واردات ضایعات مس و آلومینیوم که در طبقه  ششم و در دسته ضایعات فلزی(بر اساس طبقه‌بندی چینی‌ها) قرار دارد به شدت محدود خواهد شد.

شرکت‌های تولیدکننده‌ای که از ضایعات مس استفاده می‌کنند آنها را ذوب می‌کنند و در ساخت محصولات خود به کار می‌برند.

شرکت‌هایی که قصد دارند تا واردات این اقلام را ادامه دهند باید به وزارت محیط زیست درخواست خود را ارائه دهند. در صورتی که مشخص شد این شرکت‌ها امکانات لازم را دارند تا برای استفاده از این ضایعات به محیط زیست آسیب نرسانند با درخواست آنها موافقت خواهد شد.

چین در سال 2018 واردات ضایعات را بیش از 40% کاهش داده است. هدف این کشور آن است که در سال 2020 واردات ضایعات را به صفر برساند.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید