Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
احیای تولید صنعتی در دومین اقتصاد جهان

احیای تولید صنعتی در دومین اقتصاد جهان

گزارش متال آنلاین در خصوص بهبود نرخ رشد تولید صنعتی چینی‌ها در ماه میلادی گذشته و تاثیر آن بر قیمت مس.

به گزارش متال آنلاین، رشد تولید صنعتی چینی‌ها در ماه ژوئیه(ماه میلادی گذشته)، و در مقایسه با میزان رشد ماه ژوئن، افزایش یافته، اما پایین‌تر از سطحی بوده که تحلیلگران پیش‌بینی کرده بودند. با این وجود، به طور کلی آمارها و داده‌ها نشانگر بهبودی اقتصادی در چین، بزرگترین مصرف‌کننده مس در جهان، بوده است.

انتشار این خبر بر روی قیمت فلز سرخ، فلزی که از آن به عنوان دکتر مس یاد می‌شود، تاثیر گذاشته و باعث رشد آن شده است. به طور کلی، قیمت مس از اواسط ماه ژوئیه و بعد از رسیدن به بالاترین میزان دو ساله محدود شده، زیرا نگرانی‌های مربوط به عرضه کاهش یافته است. به گفته برخی تحلیلگران، مسائل و چالش‌های مربوط به کسری عرضه که برخی تا حدی از آن بیمناک بودند، تحقق پیدا نکرده است.

اکتاویو آرانیدا، مدیر اجرایی کودلکو، بزرگترین تولیدکننده شیلیایی مس در جهان گفته است که، قیمت مس باید چیزی در حدود 2.80 دلار به ازای هر پوند در سال 2020 نگه داشته شود.

معدنکاران بزرگی همچون کودلکو (Codelco) و تِک ریزورسز(Teck Resources)، بعد از برخی خاموشی‌ها به دلیل شیوع کووید-19در شیلی، بزرگترین کشور تولیدکننده مس در جهان، عملیات‌های خود را از سر گرفتند. شیلی همچنین توانسته است تا کاهش تولید را محدود نگه دارد.

خاطر نشان می‌کنیم، تولید آلومینیوم چینی‌ها در ماه ژوئیه با رکورد بالایی رو به رو شده است، چراکه افزایش قیمت‌های داخلی متوالی این فلز در چین باعث شده تا کارخانه‌های ذوب مجددا تولید را آغاز و ظرفیت‌های جدیدی را روانه بازار کنند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید