Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
آیا خبر رشد در کارخانه‌های چین صحت دارد!؟

آیا خبر رشد در کارخانه‌های چین صحت دارد!؟

به گزارش متال آنلاین در روز دوشنبه داده‌هایی از چین منتشر شده است که نشان می‌دهد کارخانه‌های این کشور ظرف سه سال سریعترین نرخ رشد را داشته‌اند، اما...

به گزارش متال آنلاین، دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا تصمیم گرفته است تا مجددا تعرفه‌های واردات فلزات از برزیل و آرژانتین را بازگرداند. شایان ذکر است این تصمیم به همراه افت تولید کارخانه‌ها در امریکا که از پیامدهای جنگ‌ تجاری طولانی با چین است، باعث بروز نگرانی‌ها در خصوص کندی اقتصاد داخلی و افت سهام‌ها شده است.

در روز دوشنبه داده‌هایی از چین منتشر شده است که نشان می‌دهد کارخانه‌های این کشور ظرف سه سال سریعترین نرخ رشد را داشته‌اند.

جالب است که انتشار گزارشات مربوط به این داده‌ها نتوانسته قیمت فلزات را بالا ببرد بلکه باعث شده تا قیمت اکثر فلزات صنعتی افت هم پیدا کند و در بین آنها روی به پایین‌ترین نرخ خود در طی شش ماه گذشته برسد. به گزارش متال آنلاین این اتفاق به این دلیل رخ داده است که سرمایه‌گذران نسبت به صحت این گزارش در مورد بزرگترین مصرف کننده فلزات در جهان شک داشته‌اند. کالین همیلتون، مدیر تحقیقاتی کالاها در BMO Capital در لندن در همین خصوص گفته است که:

"اکثر مردم نسبت به صحت گزارشات «کاشین وان Caixin one» شک دارند. چراکه این اتفاق یک مسئله تکان دهنده و بزرگ است به همین علت طبیعیست که شک و تردید نسبت به آن وجود داشته باشد".

شایان ذکر است که «کاشین وان» یک گروه رسانه‌ای در پکن است که اخبار مربوط به بازار‌های مالی را منتشر می‌کند.

ناگفته نماند که این نگرانی وجود دارد که این آمارهای خوب ممکن است احتمال توافق چین و امریکا را پایین بیاورد.

مالکوم فریمن از Kingdom Futures در طی گزارشی گفته است که:

"مشکلی که هم اکنون امریکا با آن مواجه شده، این است که چین علیرغم وجود تعرفه‌ها، در حال بازگشت به مسیر رشد خویش است، چیزی که باعث می‌شود چین در برابر امریکا قد علم کند. همچنین این مطلب ممکن است به این معنا باشد که در سال جاری هیچ معامله تجاری منعقد نمی‌شود".

لازم به ذکر است، نورسک هیدرو که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آلومینیوم در جهان است، قصد دارد تا به دلیل ضعفی که در بازار وجود دارد، تولید خود را در کارخانه Slovalco در اسلواکی به میزان 20% کاهش دهد.

تنظیم کننده:پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید