Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
قوانین جدید چین

قوانین جدید چین

قوانین اقتصادی جدید چین

به گزارش اکونومیک، چین مقرراتی را برای بخش صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی ۲.۹ تریلیون دلاری این کشور وضع می‌کند و به دنبال حمایت بهتر از سرمایه‌گذاران و ترویج نوآوری است.در بیانیه‌ای از رگولاتور اوراق بهادار چین و وزارت دادگستری آمده است، قوانین جدید که توسط نخست‌وزیر چین، لی چیانگ امضا شده است از اول سپتامبر اجرایی می‌شود و فصلی را به‌طور خاص برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر ایجاد می‌کند، زیرا سیاست‌گذاران، سرمایه‌گذاری در راه‌اندازی فناوری نوآورانه را تشویق می‌کنند.قوانین گسترده در مورد صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی با اشکال سازمانی مختلف مانند قرارداد، شرکت و مشارکت اعمال می‌شود. صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی در چین می‌توانند در سهام خصوصی یا اوراق بهادار عمومی سرمایه‌گذاری کنند.
قوانین اصلی، تعهدات مدیران و متولیان صندوق، جمع‌آوری وجوه، شناسایی سطوح ریسک، نظارت بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و نظارت و مدیریت کلی را در بر می‌گیرد.به گزارش خبرگزاری دولتی شینهوا، شورای دولتی در بیانیه‌ای اعلام کرد که این مقررات دارای ۶۲ ماده در هفت فصل است.
در بیانیه آمده است که تا ماه مه، ۲۲هزار مدیر سرمایه‌گذاری خصوصی در انجمن مدیریت دارایی چین ثبت‌نام کرده‌اند و حدود ۲۱ تریلیون یوان را در ۱۵۳هزار صندوق مدیریت می‌کنند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید