Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اعلام سهمیه واردات ضایعات مس و آلومینیوم به چین در 2020

اعلام سهمیه واردات ضایعات مس و آلومینیوم به چین در 2020

به گزارش متال آنلاین، چین، سهمیه‌های مربوط به واردات ضایعات مس و آلومینیوم به این کشور در سال 2020 را اعلام کرد.

به گزارش متال آنلاین، مقامات محیط زیست چین در روز دوشنبه نهمین دسته از سهمیه‌های واردات ضایعات مس، آلومینیوم و فولاد را برای سال 2020 صادر کردند که بسیط‌تر و کامل‌تر از ماه آوریل بود.

اداره مدیریت مواد شیمیایی و ضایعات جامد چین، که بخشی از وزارت محیط زیست و اکولوژی چین است، برای 176،746 مگاتن قراضه مس درجه بالا و 209.660 مگاتن قراضه آلومینیوم کمک هزینه وارداتی را صادر کرد.

این اقدام باعث بدست آمدن 718.500 مگاتن ضایعات مس و 693.659 مگاتن ضایعات آلومینیوم برای سال جاری می‌شود.

همچنین اداره مدیریت ضایعات، در آخرین دسته، 4.990 مگاتن سهمیه‌های وارداتی برای ضایعات فولاد صادر کرده که ذخیره امسال را به 16.530 مگاتن می‌رساند.

خاطر نشان می‎‌کنیم چین در راستای حفاظت از محیط زیست خود قصد دارد تا از واردات ضایعات خارجی جامد به کشور جلوگیری کند. این کشور در سال 2018 واردات ضایعات را بیش از 40% کاهش داده و قصد دارد تا در سال 2020 میزان این واردات را به صفر برساند. برخی تحلیلگران نیز در خصوص این اقدام چین گفته‌اند که انتظار دارند این اقدام باعث بوجود آمدن یک اختلال بزرگ در این کشور شود، چراکه این ضایعات مواد اولیه محسوب می‌شوند و جلوگیری از واردات آنها مساوی با کاهش میزان مواد اولیه و افزایش قیمت آنها می‌باشد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید