Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تهدید رشد اقتصادی چین برای اروپا

تهدید رشد اقتصادی چین برای اروپا

تهدید رشد اقتصادی چین برای اروپا

به گزارش راشاتودی، نماینده تجاری آمریکا اعلام کرد که رشد اقتصادی باور نکردنی چین اقتصاد این کشور و اتحادیه اروپا را در معرض تهدید قرار داده است. کاترین تای، نماینده تجاری آمریکا، اعلام کرد واشنگتن و بروکسل باید با سیاست‌های غیرتجاری چین در کمک به افزایش رشد اقتصادی این کشور، مقابله کنند.وی هشدار داد: سیاست‌های اقتصادی بسیار مؤثر چین اقتصادهای آمریکا و اروپا را با مشکل و چالش جدی مواجه کرده است.
تای در سخنرانی خود در یک نشست در بروکسل گفت: سیاست‌های غیر تجاری چین در توسعه رشد اقتصادی این کشور در صورتی که از سوی اروپا و آمریکا مورد مقاله قرار نگیرند خسارت‌های سنگینی به اقتصاد کشورهای غربی وارد خواهد کرد. وی یکی از اصلی چالش‌های اروپا و آمریکا در تقابل با چین را عدم توانایی شرکت‌های غربی در رقابت با نظام بسیار کارآمد چین عنوان کرد و ادامه داد: اگر آمریکا و اتحادیه اروپا یک راه خوب برای دفاع اقتصادی از خود پیدا نکنند، همه میدانیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.
تای ادامه داد: روند کنونی تبعات و خسارت‌های اقتصادی و سیاسی بسیار جدی برای ما به همراه دارد.
نماینده تجاری آمریکا در سخنان خود خواستار اجرای برخی سیاست‌های اقتصادی دفاعی از جمله اعمال تعرفه گمرکی به همراه برخی سیاست‌های تهاجمی نظیر ارائه مشوق‌ها برای اصلاح روند اقتصادی کنونی که به ضرر غرب پیش می‌رود، شد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید