Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
در امان ماندن صنعت آلومینیوم چین در برابر کرونا

در امان ماندن صنعت آلومینیوم چین در برابر کرونا

به گزارش متال آنلاین، صنعت آلومینیوم چین در نیمه نخست سال 2020 رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است.

به گزارش متال آنلاین، به نظر می‌رسد که غول تولیدکننده آلومینیوم از بحران کووید 19 جان سالم به در برده است. خاطر نشان می‌کنیم که چین بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم در جهان است. براساس آخرین ارزیابی  موسسه بین‌المللی آلومینیوم (IAI) تولید سالانه آلومینیوم این کشور در پنج ماه نخست سال جاری 718.000 تن افزایش یافته و به 36.56 میلیون تن رسیده است.

سهم چین در تولید جهانی آلومینیوم در ماه مه معادل 57٪ بوده است.

تولید آلومینیوم چین در سال گذشته برای نخستین بار طی یک دهه کاهش یافته که این امر عمدتا نتیجه قطع برق ناگهانی در بزرگترین تولیدکنندگان این کشور بوده و تحلیلگران بر این عقیده بودند که امسال یک رشد مجدد ناگهانی صورت خواهد گرفت.

چین در ماه‌های اخیر ظرفیت‌های جدیدی را راه‌اندازی و ظرفیت‌های قدیمی را تعطیل کرده است، که این جایگزینی به نوبه خود یکی از علت‌های صعود تولید بوده زیرا کارخانه‌های جدید نسبت به کارخانه‌های قدیمی کارآمدتر هستند. البته این مسئله همیشه بدین معنا نیست که کارخانه‌های قدیمی ناکارآمد هستند. در هر صورت، تقریبا نیمی از سال 2020 گذشته و به وضوح مشخص است که تولید آلومینیوم چین در حال رشد است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید