Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
مس شیلی در بحران

مس شیلی در بحران

شیلی، غول تولید مس در جهان اعلام کرده است که تولید مس در کمپانی‌های معدنی بزرگش کاهش و در کمپانی‌های متوسط و کوچکش متوقف شده است.

به گزارش متال آنلاین، انجمن مربوط به بخش شرکت‌های معدنی مس شیلی اعلام کرده است که در نظر دارند تا برای مهار ویروس کرونا تولیدات را کاهش دهند. نماینده شرکت‌های معدنی شیلی، کشوری که بزرگترین تولیدکننده مس در جهان می‌باشد، گفته است که کرونا ویروس باعث شده تا کمپانی‌های معدنی تصمیمات سختی اتخاذ کنند. این انجمن در بیانیه‌ای گفته است که کاهش تولید در برخی از شرکت‌ها در حال حاضر مورد توجه است.

شرکت‌های معدنی بزرگ شیلی، به منظور کاهش سرایت این بیماری و مهار آن، نیروی کار معادن خود را تا 30% کاهش داده‌اند. به عنوان مثال کودلکو، معدن دولتی مس شیلی که بزرگترین کمپانی معدنی مس در جهان است، توسعه و بهسازی پروژ‌ه‌های خود را به حالت تعلیق درآورده است.

شرکت‌های معدنی کوچک و متوسط شیلی نیز به دلیل آنکه پشتوانه مالی، مانند شرکت‌های بزرگ چند ملیتی، مثل BHP، آنگلو آمریكایی و آنتوفاگاستا را در اختیار ندارند، به شدت آسیب دیده‌اند. این شرکت‌ها همچنین با افت قیمت‌های جهانی مس، تعطیلی موقت عملیات‌ها را آغاز کرده‌اند.

آنگلوی آمریكایی گفته است که، هر گونه تاثیر نهایی بر تولید را اعلام خواهد کرد اما به علت اینکه معتقد است می‌تواند به پردازش مواد معدنی انبار شده خود ادامه دهد، این تاثیر در حداقل ممکن خواهد بود.

آنتوفاگاستا نیز اعلام کرده است که، کاهش موقت نیروی کار این مجموعه تا به امروز تأثیر «محدودی» بر تولید داشته است اما قصد دارد پیش‌‎بینی‌های خروجی(میزان تولید) سالانه خود را در گزارش سه ماهه اول خود بررسی کند.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید