Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد قیمت کاتد

رشد قیمت کاتد

قیمت کاتد «فملی» 1.9 درصد رشد پیدا کرد

قیمت کاتد مس دیروز یکشنبه اول خرداد ماه در بورس کالای ایران نسبت به هفته پیشین، 1.9 درصد افزایش یافت و به 234 هزار و 800 تومان رسید. شرکت ملی صنایع مس ایران دیروز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه، پنج هزار تن کاتد مس در بورس کالای ایران عرضه کرد که با تقاضای 9 هزار و 760 تنی مواجه شد و به میزان عرضه، معامله صورت گرفت.
نمودار 1 روند قیمت کاتد در بورس کالا طی یک هفته اخیر را نشان می‌دهد. طبق این نمودار، در عرضه این هفته، قیمت فروش هر کیلوگرم کاتد دو میلیون و 347 هزار و 999 ریال گزارش شده است.

شرکت ملی صنایع مس ایران امروز یکشنبه اول خرداد ماه، 10 هزار تن مس کم عیار (سرباره G) به قیمت چهار هزار و 80 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه کرده بود که با تقاضای یک هزار و 200 تنی مواجه و به همین میزان معامله شد. این شرکت باقی‌مانده مس کم عیار خود را در تالار مچینگ عرضه کرد که توانست یک هزار و 500 تن دیگر آن را بفروشد و حجم معاملات خود را به دو هزار و 700 تن رساند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید