Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
چکیده ای از حال و آینده "چدن"

چکیده ای از حال و آینده "چدن"

در آستانه عرضه اولیه ۷ درصد از سهام چدن سازان ، وضعیت حال و آینده و برنامه‌های مهم مدیران تشریح و چکیده آن توسط یک کارگزاری اعلام شد.

در حالی زمان قطعی عرضه اولیه سهام شرکت چدن­ سازان تعیین شده که این شرکت بعد از به پرداخت ملت، مبین وان کیش و هتل پارسیان کوثر اصفهان، چهارمین شرکت تازه وارد بازار در سال جاری خواهد بود.

در این عرضه 56 میلیون سهم معادل 7 درصد از سهام " چدن" در بازار دوم معاملات بورس تهران به شیوه ثبت سفارش و در محدوده قیمتی 1773 تا 1950 ریال از طریق کارگزاری ایساتیس پویا عرضه اولیه می شود و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی، 2 هزار سهم تعیین شده است. 3 درصد معادل 24 میلیون سهم هم به کارکنان این شرکت تخصیص می یابد.

در این رابطه، وضعیت حال و آینده و برنامه های توسعه ایی شرکت در جلسه معارفه این شرکت 80 میلیارد تومانی با 34 سال سابقه توسط مدیران اعلام و از سوی کارگزاری آبان تهیه شده که چکیده آن به شرح زیر است:

* این شرکت از دو بخش با کارخانجات مختلف است :

بخش ریخته گری: این بخش شامل کارخانجات ذوب و غلتک سازی است. ظرفیت کارخانه چدن سازی برابر با 23 هزار تن در بخش ذوب و تولید 16،000 تن قطعه نهایی است. بخش غلتک سازی نیز دارای ظرفیت 100 هزار تن ذوب است. البته در این بخش به دلیل بزرگ بودن قطعات و تیراژ پایین تولیدات آن، تولید ذوب به صورت ریخته گری در این بخش مداومت دارد و در زمانی که تولید قطعات بزرگ صورت نمی گیرد، به جای آن بیلت تولید می شود. این کار به دلیل استفاده کامل از ظرفیت ذوب شرکت است .

بخش ماشین کاری: این بخش از سه کارخانه تشکیل شده است:

کارخانه سنگین کاران جی: در این کارخانه قطعات نیمه سنگین با ظرفیت 600 عدد غلتک در سال (با محدوده وزنی بین 8 تا 40 تن) است .

سنگین صنعت کوهپایه: تولید قطعات سنگین با ظرفیت 200 عدد غلتک در سال (با محدوده وزنی بین 8 تا 80 تن).

صنعت کوشان آریا: تراشکاری غلتک و بوش و غیره با ظرفیت 1400 عدد غلتک در سال (تا محدوده وزن 10 تن). این شرکت سال گذشته خریداری شده است.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید