Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
همکاری سوئیس و فارس در تولید کربنات‎کلسیم

همکاری سوئیس و فارس در تولید کربنات‎کلسیم

طرح تولید کربنات کلسیم از ضایعات معادن سنگ و سنگبری‌ها با همکاری سوئیس در فارس اجرا می‌شود.

مهران خاکساری معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: طرح تولید کربنات کلسیم از ضایعات معادن سنگ و سنگبری‌ها با مشارکت بیش از ۹۵ درصدی سرمایه‌گذار سوئیسی در شهرک صنعتی سنگ حنای نی ریز اجرا می شود.

وی تصریح کرد: برای راه اندازی این طرح حدود ۳۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس بیان کرد: با بهره برداری از این طرح ظرفیت تولید ۶۰ هزارتن کربنات کلسیم که به عنوان ماده اولیه در کارخانجات تولید کاغذ و سایر صنایع دیگر استفاده می‌شود فراهم خواهد شد.

وی افزود: سرمایه گذاری خارجی در این طرح از مجهز‌ترین فناوری‌های روز دنیا در زمینه‌ استحصال کربنات کلسیم از ضایعات سنگ استفاده خواهد کرد .

مهران خاکساری اضافه کرد: با بهره برداری از این طرح تا پایان سال زمینه اشتغال مستقیم ۸۰ نفر فراهم می شود.

وی گفت: در فرآیند بهره برداری از معادن و فرآوری سنگ ،بخشی از مواد معدنی به ضایعات تبدیل می‌شود که با این راه اندازی این طرح ، ضایعات به مواد با ارزش افزوده بالا تبدیل می‌شود.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه ۱۲ هکتار زمین در شهرک صنعتی تنگ حنا به این سرمایه‌گذار اعطا شده و قرارداد آن نیز با سرمایه گذار بسته شده است، ادامه داد: برای حمایت بیشتر از این سرمایه گذار ۱۰ درصد تخفیف اولیه در واگذاری زمین اعمال شده و در صورت بهره برداری طی برنامه زمان بندی نیز ۱۰ درصد تخفیف دیگر اعطا خواهد شد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید