Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تولید انگلیس بعد کرونا

تولید انگلیس بعد کرونا

تولید انگلیس بعد کرونا

به گزارش راشاتودی، در ماه اکتبر مناطق بسیار مهم و حساس اقتصاد انگلیس ارزیابی شد و نشان داد که کاهش قابل توجهی در رشد اقتصادی و تقاضا در کالا و خدمات وجود داشته است. ۱۲ بخش از ۱۴ بخش تولید، خدمات و زیرساخت‌‌ها افت شدیدی را در ماه گذشته تجربه کردند که این رقم در ماه سپتامبر ۹ بخش بود.تعدادی از صنایع که در سفارش‌‌های جدید خود کاهش شدیدی داشتند، از زمان شیوع بیماری در ماه مه ‌۲۰۲۰ تعدادشان به مراتب افزایش یافته است.
آمارها نشان می‌دهد که بخش‌های مواد شیمیایی ضعیف‌‌ترین عملکرد را داشته و شاخص ۵/ ۲۹ را ثبت کردند. پس از آن گروه فلزات و معادن با شاخص ۱/ ۳۱ و تولیدات خانگی با شاخص ۴/ ۳۸ قرار گرفته‌‌اند. از ماه ژوئیه بیش از نیمی از بخش‌های اقتصادی انگلیس که توسط بانک لوید رصد شده حاکی از کاهش شدید در عملکرد و تقاضا بوده که نشان می‌دهد شرایط اقتصادی در این کشور در ماه‌های اخیر به‌شدت وخیم‌‌تر شده است. شاخص‌‌های اقتصادی نشان می‌دهد که اقتصاد انگلیس به احتمال زیاد به رکود برود و سوال اساسی این است که این کاهش رشد اقتصادی تا چه زمانی ادامه خواهد یافت. بر اساس این گزارش، بخش‌های گروه‌‌ مواد شیمیایی، فلزات و معادن، تولیدات خانگی و بانکی به کمترین رشد خود از ماه اکتبر رسیدند. تحلیل‌‌گران می‌گویند افزایش تورم پس از آن اتفاق افتاد که مشاغل اقتصادی و مصرف‌‌کنندگان، میزان مصرف و سرمایه‌‌گذاری خود را برای کنار آمدن با این افزایش هزینه‌ها کاهش دادند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید