Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
وضعیت درخشش فلز سرخ در ۲۰۱۸

وضعیت درخشش فلز سرخ در ۲۰۱۸

در روزهای آغازین سال نو میلادی و پس از کسب سودهای چشمگیر در بازار مس، اکنون تحلیل‌گران بازار کامودیتی‌ها اعلام کرده‌اند که براساس شواهد موجود، قیمت‌های بالای دسامبر 2017 در سال 2018 نیز حفظ خواهد شد.

در روزهای پایانی سال 2017، قیمت سه‌ماهه مس در بورس فلزات لندن از سطح 7هزار و 300 دلار برای هر تن نیز عبور کرد و به سطح بیشینه چهارسال اخیر خود نزدیک شد و در 30 دسامبر با قیمت 7هزار و 312 دلار بر تن به کار خود پایان داد. پایان قوی فلز سرخ در انتهای سال، این پرسش را نزد فعالان و تحلیل‌گران بازار سرمایه مطرح کرد که «آیا درخشش فلز سرخ در سال 2018 پایدار خواهد بود؟»

مؤسسه تحقیقاتی CRU برای پاسخ به این پرسش به سراغ سه نفر از تحلیل‌گران بازار کامودیتی رفته و نظرات آنان را درباره پایداری یا ناپایداری قیمت‌های مس در سال 2018 جویا شده است.
«اد مایر» تحلیل‌گر مؤسسه امریکایی بورس کالاهای اساسی INTL FCStone، در پاسخ به پرسش CRU گفت: «فعالان بازار پیش‌بینی می‌کنند که در سال آینده، کسری احتمالی بیشتری در انتظار بازار مس خواهد بود.»

تحلیل‌گر مؤسسه مذکور پیش‌بینی می‌کند که میانگین قیمت سه‌ماهه مس در سال 2018 به 6هزار و 770 دلار در هر تن برسد و بیشینه قیمت این سال نیز 7هزار و 500 دلار در هر تن خواهد بود.
وی افزود: «تعداد زیادی از مذاکرات کارگری در سال آینده برگزار می‌شود که درمجموع حدود 3 تا 4 میلیون تن مس را پوشش می‌دهد و علاوه بر آن تقاضای چین هنوز بسیار قوی است.»

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید