Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
چشم‌انداز روشن تولید جهانی مس در 2022

چشم‌انداز روشن تولید جهانی مس در 2022

آینده تولید جهانی مس در سال 2022

به گزارش متال آنلاین و به نقل از ایمیدرو، گروه مطالعات بین‌المللی مس طی ویدئو کنفرانسی که با حضور نمایندگان دولت‌ها و مشاوران صنعت مس کشورهای پیشرو در تولید فلز سرخ برگزار شد، از چشم‌انداز روشن تولید فلز سرخ در سال 2022 میلادی خبر داد. در این کنفرانس مباحث کلیدی تاثیرگذار بر بازار جهانی مس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و انتظار می‌رود میزان تولید جهانی فلز سرخ در سال 2022 میلادی 3.9 درصد افزایش یافته و در برخی از کشورها به‌ویژه پرو به میزان پیش از همه‌گیری ویروس کرونا برسد.

صنعت مس طی سال‌های اخیر شاهد فراز و فرودهایی بوده است. تحلیلگران به این نتیجه رسیدند پس از اینکه تولید معادن مس جهان سه سال بدون تغییر ماند، پیش‌بینی می‌شود در مجموع تولید سال 2021 میلادی شاهد رشد 2.1 درصدی باشد. همچنین انتظار می‌رود میزان تولید جهانی فلز سرخ در سال 2022 میلادی 3.9 درصد افزایش یافته و در برخی از کشورها به‌ویژه پرو به میزان پیش از همه‌گیری ویروس کرونا برسد. گروه مطالعات بین‌المللی مس عنوان کرد: اغلب پروژه‌های تولید کنسانتره مس در حال تولید هستند و منجر به رشد تولید این محصول خواهد شد. قرنطینه ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا در سال 2020 میلادی کاهش موقتی مصرف مس تصفیه شده را به‌دنبال داشت. اما انتظار می‌رود مصرف مس تصفیه شده در سال 2021 بدون تغییر نسبت به سال گذشته ثبت شود. در حالی که پیش‌بینی می‌شود در سال 2022 میلادی شاهد رشد 2.4 درصدی خواهد بود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید