'گروه صنعتی ریابی

Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آینده روشن در انتظار آلومینیوم

آینده روشن در انتظار آلومینیوم

بسیاری از مؤسسات تحقیقاتی جهان پیش‌بینی‌های خود از قیمت میانگین آلومینیوم را برای سال‌های آتی منتشر کردند که عمدتاً رشد قیمتی را نسبت به سال جاری وعده می‌دهد.

قیمت آلومینیوم طی سال جاری، عمدتاً تحت تأثیر عوامل بنیادین از رشد بسیار خوبی در بورس فلزات لندن برخوردار شد؛ به‌طوری که می‌توان گفت در بین فلزات پایه، تقریبا بهترین عملکرد را در این بازار از خود نشان داد. مهم‌ترین عوامل رشد قیمت آلومینیوم طی این دوره، برنامه‌ها و سیاست‌های چین برای کاهش ظرفیت مازاد صنایع مختلف و مبارزه با آلودگی هوا بوده است. این امر منجر به ایجاد نگرانی‌ها در بازار برای تنگ‌تر شدن فاصله بین عرضه و تقاضا شده تا جایی که حتی برخی از مؤسسات، کسری عرضه را برای سال جاری پیش‌بینی کردند.

عمده مؤسسات پیش‌بینی خود را در نزدیکی رقم ۲.۰۵ هزار دلار بر هر تن ارائه کرده‌اند. گرچه در این بین مؤسسه BAML با پیش‌بینی ۲ هزار و ۳۷۵ دلار به‌ازای هر تن، بیشترین مقدار را برای قیمت معاملات نقدی آلومینیوم در سال آتی متصور شده است. با صرف نظر کردن از پیش‌بینی این مؤسسه که اختلاف زیادی با سایر مؤسسات دارد، بررسی پیس‌بینی مؤسساتی که نظر خود را در ماه نوامبر ارائه داده‌اند، عمدتاً نشان می‌دهد میانگین سطح قیمتی کمتری را برای آلومینیوم در سال آتی نسبت به سایر مؤسساتی که در ماه اکتبر اقدام به پیش‌بینی کردند، دارند. متوسط مقادیر پیش‌بینی شده از سوی مؤسسات مختلف (به غیر از BAML) مقداری کمتر از ۲.۰۴ هزار دلار بر تن را نشان می‌دهد.

صفحه بعد

ارسال نظر

دوشنبه 28 خرداد 1397
مبنای قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.


نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

نرخ ارز و سکه