Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بلومبرگ و پیش‌بینی دلار

بلومبرگ و پیش‌بینی دلار

بلومبرگ و پیش‌بینی دلار

به گزارش بلومبرگ ، برخی رسانه‌ها در دور روز گذشته خبر از حل و فصل دو پرونده مهم هسته ای ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دادند؛ خبری که به وسیله آژانس پس از انتشار گزارش پرونده هسته‌ای ایران تقریبا تایید شد و گام های قابل توجهی در جهت حل و فصل پرونده هسته ای ایران برداشته شده است. بلومبرگ در گزارشی به گزارش سازمان بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران اشاره کرده است. برداشت بلومبرگ از گزارش آژانس نیز جالب توجه است. این رسانه در گزارش خود اعلام کرده که داده‌های منتشر شده در گزارش سه ماهه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، احتمال انتقادات و سرزنش ایران را در جلسه ششم ماه ژوئن که دیپلمات ها برای بحث درباره برنامه هسته‌ای ایران گرد هم می آیند، کم می کند.
بلومبرگ تعلیق مذاکرات هسته‌ای با قدرت های جهانی، ادعای حمایت نظامی ایران از روسیه در جنگ اوکراین و توقیف اخیر کشتی ها در نزدیکی خلیج فارس را بحران های ژئوپلتیکی کنونی ایران دانست.همچنین جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا در روز چهارشنبه هم وجود مسیر دیپلماتیک با ایران را رد نکرد ولی باز هم از دستور کار نبودن برجام سخن گفت،‌ با توجه به اخباری که تا به اینجای کار از طرفین مذاکرات منتشر شده به نظر می رسد در جلسه آتی شورای حکام درباره برنامه هسته‌ای ایران شرایط برای کشور بدتر نشود ولی برجامی هم در کار نیست و به نظر می رسد اگر چنین اتفاقی بیفتد اهرم صعودی و نزولی بازار ارز از کار می افتند و جهش های چشمگیر صعودی و نزولی اتفاق نخواهد افتاد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید