Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اجرای پروژه تهیه مس بلیستر از مواد سرد و نسوز

اجرای پروژه تهیه مس بلیستر از مواد سرد و نسوز

این پروژه در راستای اقتصاد مقاومتی است و اجرای آن باعث ایجاد اشتغال در منطقه کرمان و همچنین افزایش بهره‌وری خواهد شد.

مدیر کنترل فرآیند و برنامه‌ریزی تولید مس منطقه کرمان در ادامه با اشاره به 500 اقدام توسعه‌ای و نوسازی که در سال گذشته برای مس منطقه کرمان تعریف شد گفت: از مهم‌ترین اقدامات تعریف‌شده برای این مدیریت بالا بردن سطح درستی و دقت در نمونه‌برداری‌های انجام‌شده و همچنین کاهش زمان آنالیز نمونه‌های ارسالی به آزمایشگاه‌ها بوده است که این اهداف در طول سال با جدیت پیگیری و محقق شد.

 در سال 1394 برنامه پیش‌بینی تولید بسیار سخت‌گیرانه‌ای تهیه و در اختیار امور تولیدی قرار گرفت که خوشبختانه برنامه مس محتوی معدنی کل منطقه کرمان با 27.1 درصد افزایش نسبت به برنامه توسط واحدهای ذی‌ربط انجام شد و کاتد تولیدی شرکت ملی صنایع مس ایران نیز معادل برنامه پیش بینی محقق شد.

وی در خصوص برنامه تولید مس محتوی معدنی شرکت مس در سال 95 گفت: در سال جاری برنامه تولید نسبت به سال گذشته به میزان 37.3 درصد در برنامه پیش‌بینی تولید افزایش داشته است.

ضیاء‌الدینی افزود: این مدیریت در سال جاری همچون سال گذشته پایش برنامه‎های پیش‌بینی تولید را به‌صورت هفتگی و ماهانه بررسی می‌کند تا در صورت مشاهده انحراف از برنامه پیش‌بینی‌شده در قالب گزارش‎های روزانه, هفتگی و ماهیانه در جلسات تولید ارائه کند و راهکارهای اصلاحی برای آن تدوین شود.

مدیر کنترل فرآیند و برنامه‌ریزی تولید مس منطقه کرمان در بخش دیگری از سخنانش به ساماندهی در خصوص اجرای چرخه بهره‌وری در منطقه کرمان پرداخت و اظهار کرد: در این راستا با همکاری سازمان ملی بهره‌وری و در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی, ساماندهی چرخه بهره‌وری منطقه کرمان به‌منظور دستیابی به بهترین کنترل عملکرد فرآیندهای تولید در مس منطقه کرمان مورد بازبینی قرار گرفت تا در سال جاری اجرایی شود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید