Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
پکن آستین بالا می‌زند

پکن آستین بالا می‌زند

پکن برای مقابله با واشنگتن، صادرات عناصر شیمیایی مهم را محدود می‌کند.

سردبیر روزنامه گلوبال تایمز چین اعلام کرده است که پکن به طور جدی صادارات هفده عنصر شیمیایی حیاتی را به امریکا محدود می‌کند. این عناصر نقش مهمی در بخش الکترونیک و بخش تجهیزات نظامی برای امریکا دارد.

روزنامه حزب کمونیست چین نیز به امریکا هشدار داد که این کشور آماده است تا از پتانسیل خود برای ضربه زدن به این جنگ تجاری تند استفاده کند. همچنین این روزنامه به لحن قاطعی گفته است " نگویید که ما به شما هشدار ندادیم".

در خصوص موجودی روی جهانی باید بگوییم که به دلیل ظرفیت‌های ذوب محدود، عرضه و موجودی این فلز در تنگنا  قرار گرفته است، اما افزایش ظرفیت ذوب در چین این انتظار را ایجاد می‌کند که میزان عرضه و موجودی افزایش پیدا کند، البته نه زیاد، تا یک حد متوسط.

روز چهارشنبه، قیمت فلزات صنعتی نیز در LME به شدت کاهش پیدا کرد، چرا که همه نگران این جنگ تجاری طولانی مدت امریکا و چین هستند، که هیچ نشانه‌ای هم از اتفاقات خوب و مثبت در آن نیست.

شاخص مس در بورس جهانی LME، حدود 0.2% افت پیدا کرد و قیمت هر تن مس به 5.946 دلار رسید، این در حالی است که در بورس شانگهای قیمت مس با 0.6% افزایش به 6.788.27 دلار رسید.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید