Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بازار باثبات فلزات اساسی در یک‌سال آینده

بازار باثبات فلزات اساسی در یک‌سال آینده

موسسه مودی انتظار دارد بازار فلزات پایه به‌دلیل تداوم رشد اقتصادی و صنعتی در بازارهای بزرگ دنیا، از پشتیبانی مناسبی برخوردار بوده و اکثر فلزات، دوره باثباتی را طی یک‌سال آینده یا یک‌ونیم سال آینده تجربه کنند.

به گزارش متال‌آنلاین ، موسسه خدمات مالی و سرمایه‌گذاری مودی (Moody) که یکی از معروف‌ترین موسسات رتبه‌بندی اعتباری جهان به شمار می‌رود در تازه‌ترین گزارش خود به بررسی میزان رشد اقتصادی چین، اتحادیه اروپا و آمریکا بر بازار فلزات اساسی طی یک‌سال آینده پرداخته است. همچنین، این موسسه در گزارش خود، در کنار پایداری و ثبات برای بازار فلزات اساسی به‌ویژه فلز سرخ، به طرح چالش‌های پیش ‌روی این بازار بزرگ نیز پرداخته است.
براساس این گزارش، این موسسه، عرضه و تقاضای چین را به‌عنوان عامل اصلی تأثیرگذار بر بازار عنوان کرده است و انتظار دارد با کاهش رشد اقتصادی چین به 6/3درصد (از رقم 6/7درصد سال 2016)، بازار فلزات حمایت مناسبی ازسوی چین دریافت نکند. ولی برخلاف چین، انتظار می‌رود رشد اقتصادی در آمریکا و اروپا افزایش‌یافته و به 2/4درصد در آمریکا و متوسط 3 درصد در میان 20 اقتصاد قدرتمند جهان برسد.
این گزارش‌ می‌افزاید: این موسسه گرچه انتظار دارد قیمت فلزات در نیمه دوم سال جاری افت کند، ولی پیش‌بینی می‌کند افزایش تقاضای ناشی از برنامه‌های توسعه‌ای چین در قالب برنامه‌های حمایتی و رشد تقاضای آمریکا در پی اجرایی شدن برنامه توسعه زیرساخت‌ها، اجازه ندهد که قیمت فلزات به کف قیمتی سال 2016 برسد. از طرفی بی‌ثباتی‌های سیاسی در سطح جهان، به‌عنوان عامل بازدارنده در مقابل رشد قیمتی عمل خواهد کرد. خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، انتخابات آلمان، شیلی و چین، ازجمله تحولات سیاسی در یک سال آینده هستند و انتظار می‌رود قوانین تجاری و هزینه کرد در بخش زیرساخت‌های آمریکا نیز با تغییراتی مواجه باشد. در سمت عرضه نیز وقفه‌های معدنی، عامل مهم در دوره موردنظر خواهد بود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید