Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
نوسان قیمت فلزات و تقاضای ضعیف

نوسان قیمت فلزات و تقاضای ضعیف

قیمت فلزات صنعتی به دلیل جنگ تجاری، امروز در بورس فلزات لندن نوسان داشته و تقاضا وضعیت مناسبی نداشته است.

قیمت فلزات صنعتی در بورس فلزات لندن، امروز پنجشنبه برابر با بیست و نهم ماه آگوست، بسیار در نوسان بود و به دلیل جنگ تجاری وضعیت تقاضا مناسب نبود.

قیمت نیکل که در سال جاری افزایش بی‌سابقه‌‎ای داشته است، امروز 0.6% در بورس لندن و 1.8% در بورس شانگهای افزایش داشته است.

در خصوص قیمت نیکل تحلیلگری اظهار کرده است که اهمیت اندونزی در تامین نیکل جهانی از هیچکس پوشیده نیست اما بر این عقیده هستیم که رفتارهای اخیر فلز نیکل که بر خلاف رفتار سایر فلزات اساسیت، بسیار افراطی شده است.

قیمت مس سه ماهه در بورس فلزات لندن، 0.1% کاهش یافته و قیمت هر تن از این فلز سرخ به 5.682 دلار رسیده است. این درحالی است که قیمت مس در همین مدت در بورس فلزات شانگهای 46.590 یوان برابر با 6.568.63 دلار بوده است.

همچنین بانک مرکزی چین، امروز، شاخص یوان را پایین نگه داشت تا با افول اقتصادی مبارزه کند.

شایان ذکر است که بر اساس تازه‌ترین گزارش گروه مطالعات بین‌المللی مس (ICSG)، ظرفیت کارخانه‌های مس تصفیه شده جهانی در طی ۵ ماهه نخست سال ۲۰۱۹، در مقایسه با مدت مشابه سال 2018، افزایش، و میزان تولید این کارخانه‌ها کاهش یافته است.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید