Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد تولید آلومینیوم آسیا

رشد تولید آلومینیوم آسیا

بر اساس انتشار آمار و داده‌های موسسه بین‌المللی آلومینیوم، خروجی آلومینیوم، در طی ده سال گذشته در آسیا افزایش پیدا کرده است.

به گزارش متال آنلاین، یانگ جین چانگ(Young-Jin Chang) رییس کل CME، یکی از مهم‌ترین بازارهای فلزات در جهان، به صورت تلفنی به خبرگزاری رویترز گفته است که: "ما شروع کردیم تا متریال‌های بیشتری را وارد انبارهای خود کنیم". وی همچنین افزوده است که این گروه اخیرا به دلیل بازار رو به رشد فلزات، توجه خود را بر روی توسعه قرارداد آلومینیوم متمرکز کرده است. یانگ جین همچنین گفته است که، آسیا و چین همچنان جزو مناطق اصلی برای استراتژی رشد بورس در بخش فلزات هستند.

داده‌های گردآوری شده توسط موسسه بین‌المللی آلومینیوم نشان داده است که میزان تولید آلومینیوم آسیا در طی ده سال گذشته افزایش داشته است. میزان تولید آلومینیوم چین نیز از سال 2009 تا کنون بیش از 166% رشد پیدا کرده است. چین، بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم در جهان، 23.47 میلیون تن آلومینیوم در هشت ماهه نخست سال 2019 تولید کرده است.

بورس ایالات متحده نیز موقعیت‌های انبارهای آلومینیوم خود را در سال جاری در پنج کشور در اروپا و آسیا توسعه داده و ردپای خود را به 14 انبار در 10 موقعیت در سراسر جهان گسترش داده است.

همچنین بر اساس انتشارهای خبرگزاری‌های رسمی، شهرهای شمالی چین، از جمله استان شاندونگ که قطب آلومینیوم هستند، موظفند میزان انتشار ذرات خطرناک PM2.5 را به عنوان بخشی از برنامه مبارزه با آلودگی کشور برای زمستان کاهش دهند.

سخن آخر آنکه، گروه Hongqiao، بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینیوم در چین، تصمیم گرفته است تا یک پارک صنعتی تحت عنوان "آلومینیوم سبز" در استان یوننان چین برپا کند.

تنطیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید