Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
امید آنتوفاگاستا سهام‌دارانش را ثروتمند کرد

امید آنتوفاگاستا سهام‌دارانش را ثروتمند کرد

افزایش قیمت مس در روزهای اخیر باعث شد شرکت معدنی آنتوفاگاستا که از بزرگ‌ترین فعالان صنعت مس است، سود سهام خود را بالا ببرد. مدیرعامل این شرکت می‌گوید به آینده بازار فلز سرخ امیدوار است. این رونق جهانی بازار ایران را هم متاثر کرده.

شرکت معدنی شیلیایی، آنتوفاگاستا، روز گذشته سود سهام خود را بیش از پنج درصد افزایش داد. بنا به گزارش «رویترز» سود سهام این شرکت به 1007 پنس رسید که بیشترین میزان از سال 2013 تاکنون است. آنتوفاگاستا سال گذشته نیز در پی افزایش قیمتی که فلز مس داشت، سود سهام خود را افزایش داده بود، اما افزایش اخیر در چهار سال گذشته بی‌سابقه است. Iván Arriagada، مدیرعامل آنتوفاگاستا در این زمینه گفته است: «ما به آینده قیمت مس امیدوار هستیم. با این حال باید آهسته‌تر پیش برویم چراکه هنوز هم در حال خروج از رکود هستیم. ازطرفی برخی از نوسانات غیرقابل‌پیش‌بینی هستند و ما باید همواره عرضه و تقاضا را بازبینی کنیم.»

براساس صورت وضعیتی که روز سه‌شنبه از شرکت آنتوفاگاستا منتشر شد درنتیجه افزایش قیمت مس در بازارهای جهانی این شرکت افزایش درآمدی 88درصدی داشته است. دوشنبه گذشته فلز مس در بورس فلزات لندن به بالاترین قیمت خود در سه سال گذشته رسید و با قیمتی بیش از 6600 دلار در هر تن معامله شد. از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون فلز مس نزدیک به 20درصد افزایش قیمت را تجربه کرده که ناشی از انتظارات بازار در زمینه کسری مس است. اما این انتظارات تنها شرکت‌های بزرگ معدنی و صنعتی را متاثر نکرده است. در ایران نیز افزایش قیمت فلزات، بازارهای مالی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید